UFC Paryż zmiany w karcie walk

Sprytny nietypowy ruch matchmakerów UFC przed galą w Paryżu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 sierpnia 2023

Matchmakerzy organizacji UFC zdecydowali się na sprytny i rzadko spotykany ruch przed galą UFC w Paryżu. Wszystko przez to, że dwaj zawodnicy wypadli wczoraj z rozpiski. Jakie zmiany nastąpiły w karcie walk gali, która odbędzie się w sobotę 2 września?

W jednym z newsów informowaliśmy was o tym, że dwóch zawodników wypadło z karty walk gali UFC w P Paryżu. Matchmakerzy organizacji UFC musieli się zatem zabrać do pracy, aby wyszukać odpowiednie zastępstwa.

William Gomis oraz Taylor Lapilus pozostawali bez rywali, a w związku z upływającym czasem coraz trudniej byłoby znaleźć kogoś kto mógłby dotrzeć do Paryża i zrobić wagę do piątkowego poranka. Matchmakerzy podjęli zatem sprytną decyzję, a zarazem wykonali nietypowy ruch. Postanowili bowiem „rozbić” kolejne starcie!

Yannis Ghemmouri i Caolan Loughran mieli zmierzyć się w limicie kategorii koguciej. Tak się jednak nie stanie, gdyż po zmianach Yannis Ghemmouri został nowym rywalem Williama Gomisa w dywizji piórkowej natomiast Irlandczyk Loughran zmierzy się z Taylorem Lapilusem.

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – gdzie oglądać?

Galę UFC Paryż: Gane vs. Spivac w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 2 września o 18:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 2 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC Paryż: Gane vs. Spivac. Oglądaj FREE!

Data: 2 września, sobota
Lokalizacja: Paryż, Francja
Ilość walk: 11
Start transmisji z karty wstępnej: 18:00, sobota 2 września
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 2 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Paryż! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – kursy bukmacherskie

Galę UFCCiryl Gane vs. Serghei Spivac obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Faworytem bukmacherów jest Ciryl Gane, na którego wygraną wystawiono kurs 1.50! Natomiast na wygraną Sergheia Spivaca wystawiono kurs 2.45. To jasno pokazuje, że choć faworytem jest Francuz bukmacherzy nie wykluczają zwycięstwa Mołdawianina.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Gane vs. Spivac!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments