ufc paryż dwóch zawodników wypadło z karty walk

UFC Paryż – dwóch zawodników wypadło z karty walk! Będą zmiany w rozpisce!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 sierpnia 2023

Niestety problemy nie ominęły gali UFC w Paryżu. Dwóch zawodników wypadło z karty walk co oznacza zmiany w rozpisce. Matchmakerzy poszukują zastępstw ponieważ na gali nie wystąpią Muin Gafurov oraz Lucas Almeida. W przypadku pierwszego z wymienionych powodem wycofania z gali były problemy z uzyskaniem wizy do Francji!

Wypadnięcie z rozpiski Muina Gafurova oraz Lucasa Almeidy może być szansą dla zawodników, którzy nie są aktualnie zakontraktowani przez najlepszą ligę MMA na świecie. Mowa tu o fighterach z kategorii koguciej oraz piórkowej, gdyż właśnie w tych dywizjach pojedynki toczą Muin oraz Lucas. Managerowie zawodników MMA z Europy zapewne już wysyłają maile do UFC.

Z powodu wycofań Gafurova oraz Almeidy bez rywali zostali dwaj reprezentanci gospodarzy William Gomis oraz Taylor Lapilus. Matchmakerzy najlepszej ligi MMA na świecie zrobią zapewne wszystko co w ich mocy, aby utrzymać tych fighterów w rozpisce tak by mogli 2 września na gali UFC Paryż wejść do octagonu przed własną publicznością.

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – gdzie oglądać?

Galę UFC Paryż: Gane vs. Spivac w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 2 września o 18:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 2 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC Paryż: Gane vs. Spivac. Oglądaj FREE!

Data: 2 września, sobota
Lokalizacja: Paryż, Francja
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 18:00, sobota 2 września
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 2 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Paryż! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – aktualna karta walk

Karta główna:

 • Ciryl Gane vs. Serghei Spivac – walka wieczoru
 • Manon Fiorot vs. Rose Namajunas – co-main event
 • Benoit Saint-Denis vs. Thiago Moises
 • Volkan Oezdemir vs. Bogdan Guskov
 • William Gomis vs. TBA
 • Yannis Ghemouri vs. Caolan Loughran

Karta wstępna:

 • Morgan Charriere vs. Manolo Zecchini
 • Taylor Lapilus vs. TBA
 • Zarah Fairn vs. Jacqueline Cavalcanti
 • Nora Cornolle vs. Joselyne Edwards
 • Ange Loosa vs. Rhys McKee
 • Farid Basharat vs. Kleydson Rodriques

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – kursy bukmacherskie

Galę UFCCiryl Gane vs. Serghei Spivac obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Faworytem bukmacherów jest Ciryl Gane, na którego wygraną wystawiono kurs 1.50! Natomiast na wygraną Sergheia Spivaca wystawiono kurs 2.45. To jasno pokazuje, że choć faworytem jest Francuz bukmacherzy nie wykluczają zwycięstwa Mołdawianina.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Gane vs. Spivac!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments