zmiany w rankingu ksw po ksw 84

Spore przetasowania w rankingu KSW po gali KSW 84 w Gdyni

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 lipca 2023

Po gali KSW 84 w Gdyni nastąpiły spore przetasowania w rankingu. Sytuacja uległa zmianie w kilku kategoriach wagowych. Kto awansował, a kto zanotował spadek w rankingu?

Dziś gruchnęła wieść o tym, że platforma Viaplay podjęła decyzję o wycofaniu się z polskiego rynku. To może poskutkować końcem współpracy z federacją KSW. Więcej na ten temat znajdziecie w dedykowanym artykule. Koniec KSW w Viaplay! Szokująca decyzja platformy!

Federacja ogłosiła już dwie kolejne gale. 19 sierpnia w Nowym Sączu odbędzie się KSW 85, gdzie w walce wieczoru zmierzą się Salahdine Parnasse i Robert Ruchała, a stawką tego starcia będzie pas mistrzowski dywizji piórkowej. 16 września we Wrocławiu odbędzie się KSW 86, gdzie w main evencie wystąpi Jakub Wikłacz, mistrz kategorii koguciej.

Wróćmy jednak do głównego tematu tego artykułu, czyli zmian w rankingu federacji KSW po gali KSW 84 w Gdyni. W wadze ciężkiej na miejscu czwartym zadebiutował Szymon Bajor, a na miejscu szóstym Štefan Vojčák.

W kategorii średniej Damian Janikowski awansował o dwie pozycje i wskoczył na miejsce szóste, a na miejscu ósmym zadebiutował Bartosz Leśko.  Henry Fadipe zawitał do rankingu kategorii półśredniej i zajął w nim pozycję ósmą, a Gustavo Oliveira awansował o dwa miejsca w wadze koguciej.

Awanse spowodowane lepszymi lub gorszymi występami konkurentów zanotowali bez walki: Filip Stawowy, Patryk Surdyn, Emil Weber Meek i Marcin Krakowiak. Daniel Tarchila zadebiutował na 8 miejscu rankingu kategorii piórkowej.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments