Sebastian Przybysz podpisał nowy kontrakt z KSW

Sebastian Przybysz podpisał nowy kontrakt z KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 sierpnia 2023

Sebastian Przybysz podpisał nowy kontrakt z federacją KSW! „Sebić” przedłużył umowę z najlepszą europejską organizacją MMA. Reprezentant Mighty Bulls Gdynia zapewne otrzymał zdecydowanie lepsze warunki finansowe na nowej umowie.

Sebastian Przybysz przedłużył kontrakt z federacją KSW. Były mistrz kategorii koguciej podpisał nowy kontrakt, który będzie obowiązywał przez wiele lat, a w jego skład wchodzi wiele starć. Na ten moment przedstawiciele KSW nie zdradzili dokładnych szczegółów dotyczących nowej umowy reprezentanta Mighty Bulls Gdynia.

Sebastian Przybysz walczy w federacji KSW od czerwca 2018 roku i do tej pory zanotował na jej galach dziewięć zwycięstw i dwie porażki. Przybysz był mistrzem kategorii koguciej i w niedalekiej przyszłości ponownie stanie przed szansą zdobycia tego trofeum.

Na gali KSW 86 we wrześniu Sebastian zmierzy się po raz czwarty z Jakubem Wikłaczem. Ten pojedynek ostatecznie rozwiąże wieloletnią rywalizację utalentowanych fighterów. Dedykowany artykuł na temat walki Wikłacz vs. Przybysz 4 znajdziecie tutaj. KSW 86: Jakub Wikłacz vs. Sebastian Przybysz 4 – doskonały main event gali we Wrocławiu!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments