Sebastian Przybysz KSW

Sebastian Przybysz celuje w UFC? Były mistrz KSW odpowiedział na pytania fanów!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 czerwca 2023

Sebastian Przybysz utracił pas mistrzowski kategorii koguciej na rzecz Jakuba Wikłacza. Zawodnik Mighty Bulls od tamtej pory zdołał już odbić się po porażce i zanotował wygraną na gali KSW 82. Przybysz kolejną walkę w klatce KSW stoczy 15 lipca na gali KSW 84 w Gdyni.

4 czerwca informowaliśmy was o dacie oraz lokalizacji gali KSW 84. W dedykowanym artykule przedstawiliśmy także nazwiska pierwszych bohaterów tego wydarzenia. Na gali w Gdyni wystąpią między innymi Phil de Fries czy Damian Janikowski.

Jednym z bohaterów gali KSW 84 będzie także Sebastian Przybysz który zawalczy przed własną publicznością. Były mistrz kategorii koguciej stoczy swój drugi pojedynek po utracie mistrzowskiego pasa na rzecz Jakuba Wikłacza.

Sebić jest rozsądnym zawodnikiem i wie że federacja KSW nie jest jedyną mocną organizacją MMA na świecie. Przybysz został zapytany przez fanów o to czy myśli o przejściu do UFC, czyli najlepszej organizacji MMA. Oto co odpisał:

„Tak, myślę o wielu rzeczach w tym również o tym. Uważam, że na tle zawodników UFC bym nie odstawał, nie wiem czy jest to w tym momencie TOP 10, ale z każdym dniem staje się lepszy i być może niedługo będę na takim poziomie. Czas pokaże jak bardzo się rozwinę.”

Czy twoim zdaniem Sebastian Przybysz powinien przejść do UFC?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments