KSW 84 De Fries Przybysz Gdynia

KSW 84: Phil de Fries będzie bronił pasa! Termin i lokalizacja gali!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 czerwca 2023

Federacja KSW udostępniła pierwsze informacje na temat gali KSW 84. Wydarzenie odbędzie się w Gdyni, a w walce wieczoru Phil de Fries będzie bronił mistrzowskiego pasa kategorii ciężkiej. W karcie walk zaprezentuje się także Sebastian Przybysz. Kiedy i gdzie odbędzie się gala KSW 84?

Gala KSW 84 odbędzie się w sobotę 15 lipca w Gdyni. Będzie to kolejna wizyta federacji KSW w Trójmieście jednak tym razem gala nie odbędzie się w Ergo Arenie. Zamiast tego fani wybiorą się do zdecydowanie mniejszej Polsat Plus Areny.

W walce wieczoru gali KSW 84 wystąpi Phil de Fries. Mistrz kategorii ciężkiej stanie do kolejnej obrony trofeum. Na ten moment nie wiadomo z kim zmierzy się doświadczony zawodnik. Jedno jest pewne federacji KSW bardzo trudno będzie znaleźć Anglikowi mocnego rywala.

W co-main evencie wydarzenia zaprezentuje się Sebastian Przybysz. Pochodzący z Trójmiasta zawodnik będzie mógł zatem liczyć na doping swoich kibiców. Dla byłego mistrza kategorii koguciej będzie to szybki powrót do okrągłej klatki, gdyż walczył na majowej gali KSW 82.

Ponad to w karcie walk znaleźli się tacy zawodnicy jak Damian Janikowski, Krystian Kaszubowski, czy Bartosz Leśko. Według oficjalnej stronie federacji KSW w rozpisce znajdzie się 9 walk.

KSW 84 – gdzie oglądać?

Gala KSW 84, na której w walce wieczoru Phil de Fries będzie bronił pasa kategorii ciężkiej transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 15 lipca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

KSW 84 – karta walk:

Karta główna:

  • Phil De Fries (23-6, 1NC, 6 KO, 13 Sub) vs TBA – main event – o pas kategorii ciężkiej
  • Sebastian Przybysz (11-3, 5 KO, 3 Sub) vs TBA – co-main event
  • Damian Janikowski (7-5, 5 KO, 1 Sub) vs TBA
  • Krystian Kaszubowski (10-3, 2 KO, 1 Sub) vs TBA
  • Bartosz Leśko (12-3-2, 2 KO, 6 Sub) vs TBA
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments