sean strickland kierowcy starych ciężarówek i hond civic

Sean Strickland: „Kierowcy starych ciężarówek i zdezelowanych Hond Civic walczę dla was! Ku*wa jedziemy z tym!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 września 2023

Sean Strickland i Chris Curtis opublikowali nowy odcinek podcastu „The Man Dance”. W trakcie rozmowy Strickland zdradził kto motywuje go do startów i dla kogo walczy. Była to bardzo ciekawa wypowiedź nowego mistrza UFC w kategorii średniej.

Sean Strickland na gali UFC 293 pokonał Israela Adesanyę i został nowym mistrzem UFC w kategorii średniej. Teraz w nowym odcinku podcastu „The Man Dance” Strickland opowiedział o motywacji do startów, a także ujawnił na co nastawia się w pierwszej obronie mistrzowskiego trofeum.

W trakcie dyskusji na temat potencjalnego rywala Amerykanin nie krył, że głównie chodzi mu o pieniądze:

„Wszyscy pytają mnie z kim chcę walczyć? Szczerze jest mi to ku*wa obojętne. Po prostu chcę zarobić pierd*lony hajs. Chcę dostać kasę ze sprzedanych pay-per-view, wiec nie dawajcie mi kogoś nudnego. Dajcie mi po prostu kogoś kto wykręci dobre numery.”

Sean Strickland powiedział także o tym kto motywuje go do startów i podziękował za wsparcie swoim fanom:

„Tak długo jak jestem pieprzonym mistrzem, tak długo będę walczył dla was. Cieszcie się swoimi starymi pierd*lonymi ciężarówkami i zdezelowanymi Hondami Civic. Ja też nie zamierzam zmieniać mojego Hyundaia Accenta, róbmy pieniądze wspólnie! Ku*wa, dziękuję wam bo to dzięki wam dostałem tę pierdoloną szansę walki o pas. Jedziemy z tym!”

Wszystkie wydarzenia organizowane przez UFC można oglądać na stronie legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj się, odbierz bonus i wypełnij pierwszy kupon. Oglądaj galę UFC Vegas 80 tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments