sean o'malley zdradził potencjalny termin obrony pasa

Sean O’Malley zdradził potencjalny termin pierwszej obrony mistrzowskiego pasa!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 października 2023

Sean O’Malley mistrz organizacji UFC w kategorii koguciej zdradził potencjalny termin pierwszej obrony mistrzowskiego pasa. „Sugar” chciał wejść ponownie do octagonu jeszcze w tym roku jednak najwyraźniej organizacja ma wobec niego inne plany.

Sean O’Malley wywalczył pas UFC w sierpniu na gali UFC 292 kiedy znokautował Aljamaina Sterlinga. Nowy mistrz kategorii koguciej po zdobyciu mistrzowskiego trofeum wyzwał Marlona Verę i liczył na to, że uda mu się stoczyć rewanżowy pojedynek z „Chito” w grudniu tego roku.

Zawodnik w rozmowie z Joe Roganem ujawnił, że organizacja UFC ma wobec niego inne plany. Co sprawiło, że Sean nie wejdzie ponownie do octagonu w 2023 roku?

„Naprawdę bardzo chciałem walczyć w grudniu, dlatego od razu po wygranej wyzwałem Chito. Podczas rozmów z UFC okazało się, że mają inne plany i chcieli zestawić Colby’ego Covingtona z Leonem Edwardsem na grudniową galę (UFC 296). Zacząłem dopytywać i okazało się, że po prostu chcą, abym walczył w main evencie. Myślę, że to zajebista sprawa, jestem na tak.”

Kiedy zatem zobaczymy O’Malleya ponownie w octagonie najlepszej ligi MMA na świecie?

„Myślę, że UFC 300 odbędzie się w kwietniu. To świetna karta, chciałbym się na niej znaleźć, ale myślę że nie daliby mi main eventu. Dlatego myślę, że zawalczę wcześniej, przed tym terminem na jednej z gal poprzedzających jubileuszowy event.”

Należy się zatem spodziewać, że Sean O’Malley wejdzie ponownie do octagonu w pierwszym kwartale 2024 roku.

Wszystkie gale organizacji UFC można obstawić i oglądać na eFortuna.pl. Wystarczy dokonać rejestracji, odebrać bonus oraz wypełnić pierwszy kupon. Oglądaj gale UFC za darmo tutaj!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments