sean o'malley gotów poczekać na umara nurmagomedova

Sean O’Malley poczeka aż Umar Nurmagomedov osiągnie status gwiazdy? „Ma potencjał, to dla mnie ciężkie wyzwanie”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 marca 2024

Sean O’Malley wypowiedział się na temat Umara Nurmagomedova. Zdaniem Sugara jest zbyt wcześnie na taki pojedynek. O’Malley uważa, że Umar ma potencjał by zostać gwiazdą UFC.

Sean O’Malley to aktualny mistrz organizacji UFC w kategorii koguciej. Amerykanin stanie do obrony mistrzowskiego pasa już w najbliższy weekend na gali UFC 299.

O’Malley stanie do rewanżowego starcia z Chito Verą jednak nie zapomina o innych zawodnikach. Brett Okamoto ze stacji ESPN zapytał Seana o ewentualny pojedynek z Umarem Nurmagomedovem.

Oto co na temat Umara powiedział „Sugar”:

– Ludzie myślą, że ja unikam trudnych walk. Stylistycznie Umar jest najpewniej najcięższym wyzwaniem dla mnie i tak mogę rozmawiać na jego temat, ale taka walka musi mieć sens. On nie jest jeszcze gwiazdą. Ma potencjał, żeby nawet być supergwiazdą. Myślę, że ja osiągnąłem taki status, Chito też jest gwiazdą. Umar ma na to potencjał, ma też odpowiednie nazwisko – Nurmagomedov.

O’Malley nie oglądał całych walk Umara, przyznał jednak że miał okazję ku temu by obejrzeć skróty i najlepsze akcje z walk Nurmagomedova.

– Widziałem jego highlighty, gość jest dobrze wyszkolony. Pamiętajmy o tym, że organizacja UFC potrafi dobrze promować zawodników. Jeśli masz umiejętności, jesteś z dobrego klubu i masz odpowiednie nazwisko to jest im łatwiej cię promować. On ma to wszystko jednak musi wygrywać. Ja nie chcę tylko brać najłatwiejszych walk, więc jeśli kiedyś będę miał do wyboru Umara i innego fightera to pewnie wybiorę Umara, bo będzie stanowił dla mnie ciężkie wyzwanie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments