Askham mamed Khalidov

Scott Askham przed trzecią walką z Khalidovem: „Moim zdaniem nie jest legendą, zbliża się…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 kwietnia 2023

Wczoraj federacja KSW ogłosiła trzecie starcie Mameda Khalidova ze Scottem Askhamem. Do walki średnich dojdzie 3 czerwca na gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym w Warszawie. W trailerze zawarto kilka mocnych słów wypowiedzianych przez Anglika.

Na ogłoszenie nazwiska rywala Mameda Khalidova czekaliśmy od długiego czasu. Wiadome było, że w grze są trzy nazwiska: Hector Lombard, Lyoto Machida oraz Scott Askham. Ostatecznie po długich negocjacjach właściciele federacji KSW zdecydowali się na trylogię Khalidov vs. Askham. Mamed Khalidov na KSW Colosseum 2 zmierzy się ze swoim nemezis! [VIDEO]

W materiale video, który promuje to wydarzenie zaprezentowano mocne słowa wypowiedziane przez Anglika. Były mistrz kategorii średniej powiedział:

„Dla mnie Mamed Khalidov nie jest żadną legendą. Zbliża się do końca i on o tym wie, że ten koniec nadchodzi.”

Przypominamy, że Anglik używał mocnych słów już przed rewanżową walką z Mamedem. Wszyscy widzieliśmy jak to się wtedy skończyło. Warto zadać sobie pytanie czy trenujący w American Top Team Askham będzie w stanie wykonać kolejny krok do przodu i odgryźć się Mamedowi za porażkę, a może skończy się tylko na słowach i zawodnik ponownie wyląduje na deskach po spektakularnej akcji zawodnika Arrachionu.

Kursy bukmacherskie na walkę Mamed Khalidov vs Scott Askham

Całą kartę walk i wszystkie inne gale KSW obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Dla nowych użytkowników przygotowano specjalne BONUSY!

Za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Zostaw ocenę
0
0