Mamed vs Scott Askham 3

Mamed Khalidov na KSW Colosseum 2 zmierzy się ze swoim nemezis! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 kwietnia 2023

Federacja KSW ogłosiła przed momentem, że rywalem Mameda Khalidova na gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym będzie Scott Askham. Tym samym fani będą świadkami trylogii między dwoma średnimi! Zawodnika Arrachionu czeka batalia ze swoim nemezis! Wydarzenie odbędzie się 3 czerwca w Warszawie.

O występie Mameda Khalidova na gali KSW Colosseum 2 wiedzieliśmy już od dłuższego czasu. Sama informacja została zresztą dość szybko potwierdzona przez federację KSW bo już pod koniec lutego. Mamed Khalidov zawalczy na KSW Colosseum 2. Jest oficjalne potwierdzenie.

Przed weekendem Maciej Kawulski, szef federacji KSW natomiast zapowiedział, że choć nazwiska rywala Mameda nie uda się ogłosić do końca marca to fani poznają jego nazwisko w poniedziałek. Maciej Kawulski zdradził kiedy KSW ogłosi nazwisko rywala Mameda Khalidova na KSW Colosseum 2!

Tym samym dziś o godzinie 17:00 ogłoszono, że 3 czerwca na gali KSW Colosseum 2 rywalem Mameda Khalidova będzie Scott Askham. Tym samym fani będą świadkami trylogii między tymi zawodnikami.

W pierwszym pojedynku na gali KSW 52 górą był Anglik, który pokonał Mameda po jednogłośnej decyzji sędziów. W drugim starciu na gali KSW 55 zawodnik Arrachionu odgryzł się Askhamowi nokautując go pięknym latającym kopnięciem.

Mamed Khalidov vs. Scott Askham 3 – teaser

https://www.youtube.com/watch?v=PIcz6nN9Hb8
Zostaw ocenę
0
0