Maciej Kawulski Mamed Khalidov KSW

Maciej Kawulski zdradził kiedy KSW ogłosi nazwisko rywala Mameda Khalidova na KSW Colosseum 2!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 marca 2023

Maciej Kawulski zdradził kiedy federacja KSW ogłosi nazwisko rywala Mameda Khalidova! Zawodnik Arrachionu zapewne wystapi w main evencie gali KSW Colosseum 2. Z kim jednak zmierzy się Khalidov 3 czerwca? Wygląda na to, że w najbliższym dniach dowiemy się więcej na ten temat.

W jednym z niedawnych wywiadów Martin Lewandowski, drugi z współwłaścicieli federacji KSW zapowiadał, że plany są takie by ogłosić nazwisko rywala Mameda Khalidova do końca marca, a najlepiej by stało się w trwającym aktualnie tygodniu.

Ostatecznie sprawa odłożyła się w czasie i ten temat znacznie ucichł w ostatnich dniach, zwłaszcza po tym jak w sieci pojawiło się ogłoszenie o tym, że na KSW Colosseum 2 wystąpi Radek Paczuski. Radosław Paczuski w karcie walk KSW Colosseum 2! [VIDEO]

Jak jednak mówi stare przysłowie, co się odwlecze to nie uciecze. Maciej Kawulski zamieścił bowiem wpis na instagramie i facebooku. W treści szef KSW poinformował o tym kiedy fani poznają nazwisko rywala Mameda:

„W ten poniedziałek poznacie przeciwnika Mameda Khalidova.”

Kawulski dodał jeszcze, że miał tylko taką fotkę Khalidova, żartując sobie ze swojego przyjaciela, który został uwieczniony na zdjęciu w policyjnej czapeczce.

W poniedziałek zatem wyjaśni się na jaką opcję zdecydowali się właściciele organizacji oraz dyrektor sportowy Wojsław Rysiewski. W grę wchodzi kilka ciekawych nazwisk jak Lyoto Machida czy Hector Lombarda a może federacja rozegra to bezpieczniej i postawi na nazwisko znane fanom gal KSW czyli Scotta Askhama?

KSW 81 – gdzie oglądać?

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0