scarface droga po bandzie to nie jest dobra droga

Scarface z przestrogą dla młodzieży: „Droga po bandzie to nie jest dobra droga” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 lutego 2024

Sebastian Skiermański udzielił wywiadu Michałowi Tuszyńskiemu. Scarface stoczy kolejną krwawą wojnę w ringu na gali GROMDA 16.

Sebastian Skiermański jest zawodnikiem, który może się aktualnie pochwalić serią trzech zwycięstw z rzędu. Popularny „Scarface” odprawił kolejno Miłosza Wąsika, Rafała Łazarka i Dustina Rabiegę.

Skiermański wejdzie ponownie do ringu organizacji GROMDA już 1 marca na gali GROMDA 16. Co przed występem na tym wydarzeniu powiedział Scarface?

Zawodnik udzielił długiego wywiadu reporterowi Michałowi Tuszyńskiemu z portalu FanSportu. W trakcie rozmowy Skiermański wspomniał między innymi błędy, które popełniał w młodości. Zapytany o „wjazd” w orkiestrę strażacką Scarface powiedział:

– Oj głupota to jest przede wszystkim. Gdzieś tam jak człowiek podburzony był w melanżu… Nie jest trudno tak naprawdę sprowokować. Nie patrzył, nie liczył się z konsekwencjami no i co i ruszyli.

Dopytany o to jak reagował gdy po „imprezie” w kieszeni nie było telefonu Skiermański odpowiedział:

– Tak, to był wykładnik tego, że znowu zwariował człowiek. No czego się wstydzę… to znaczy nie jestem zadowolony z tego, ale najwyraźniej tak musiało być skoro teraz jestem w miejscu, w którym jestem. Przestroga dla młodzieży, chociaż tak naprawdę każdy na swoich błędach musi się uczyć, to pokazuje że ta droga po bandzie to nie jest dobra droga. Szkoda czasu, tak naprawdę szkoda czasu.

Gala GROMDA 16 odbędzie się w piątek 1 marca. Transmisja z gali GROMDA 16 będzie dostępna wyłącznie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

gromda 16 ppv
Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments