salahadine parnasse przed ksw 89

Salahdine Parnasse przed KSW 89: „Mieć trzy pasy to prawie jak mieć trzy żony”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 grudnia 2023

Salahdine Parnasse stanie na gali XTB KSW 89 przed szansą wywalczenia trzeciego tytułu mistrzowskiego. Co przed starciem z Adrianem Bartosińskim powiedział utalentowany podwójny mistrz KSW?

Już 16 grudnia na gali XTB KSW 89 Salahdine Parnasse stanie przed szansą zapisania się na stałe nie tylko w historii europejskiego, lecz również światowego MMA. Podwójny mistrz federacji KSW będzie mógł zdobyć trzeci mistrzowski pas. Przed Francuzem ciężka przeprawa, gdyż czeka go pojedynek z niepokonanym kolosem Adrianem Bartosińskim.

Co przed pojedynkiem o trzecie mistrzostwo miał do powiedzenia Salahdine Parnasse. Mistrz kategorii piórkowej i lekkiej użył bardzo interesującego porównania.

– Myślę, że to najtrudniejsze wyzwanie w mojej karierze. Nowa kategoria wagowa. Nigdy w niej nie walczyłem. To dla mnie mieć trzy pasy to prawie jak mieć trzy żony. A tak na serio, to chcę zdobyć trzeci pas, bo jest to kolejne wyzwanie i chcę po prostu pokonać Bartosa.

Salahdine Parnasse zapewnia, że Adrian Bartosiński do tej pory nie mierzył się z dobrymi rywalami. Francuz zaznaczył co jest mocną stroną oponenta i przy okazji wytknął Polakowi, że „ma jedną rundę w zanadrzu” zapewne sugerując, że wraz z biegiem czasu to Parnasse będzie zyskiwał przewagę.

– Bartos bardzo się rzuca, ale nie mierzył się z czołówką. Walczył z facetami słabszymi od niego. Podczas gdy ja mierzyłem się z gośćmi znacznie od niego lepszymi, więc wiem, że mam umiejętności, aby go pokonać. On ma tylko jedną rundę w zanadrzu, a ja mam ich pięć. Jak dla mnie, on dysponuje tylko siłą fizyczną i odrobiną grapplingu, to jedyne co może mnie niepokoić.

KSW 89 obstawisz u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto i skorzystaj z promocji trzech pierwszych zakładów bez ryzyka!

Rozmowę Jara z Salahadinem Parnasse znajdziecie tutaj:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments