KSW Colosseum 2 Salahdrine Parnasse Ziółkowski

Salahdine Parnasse potwierdza wielki pojedynek na KSW Colosseum 2!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 marca 2023

Rano informowaliśmy was o tym, że federacja KSW zdradziła nazwisko kolejnego uczestnika gali KSW Colosseum 2. Tymczasem zarówno Francuz Salahdine Parnasse jak i oficjalne profile federacji KSW w social mediach zaprezentowały także kolejnego bohatera tego wydarzenia.

Rankiem informowaliśmy was o tym, że w rozpisce gali KSW Colosseum 2, która odbędzie się 3 czerwca na Stadionie Narodowym znalazł się Marian Ziółkowski. KSW zdradza nazwisko kolejnego uczestnika gali KSW Colosseum 2!

Oczywiście samo wymienienie nazwiska Mariana Ziółkowskiego sprawiło, że fani szybko dopisali nazwisko rywala i tym samym poznaliśmy uczestników walki mistrzowskiej do której dojdzie na Stadionie Narodowym.

Wszystko szybciutko potwierdził w mediach społecznościowych Salahdine Parnasse mistrz kategorii piórkowej i tymczasowy mistrz kategorii lekkiej, który wrzucił przerobione zdjęcie, na którym w oddali widać Stadion Narodowy w Warszawie.

Ta sama fotka pojawiła się także na profilach federacji KSW w social mediach. Możemy zatem śmiało powiedzieć, że na gali KSW Colosseum 2 dojdzie do pojedynku unifikującego pasy mistrzowskie kategorii lekkiej. W okrągłej klatce zmierzą się Marian Ziółkowski i Salahdine Parnasse.

Gdzie oglądać najbliższą galę KSW?

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0