salahdine parnasse chce stoczyć walkę bokserską na ksw epic 2

Salahdine Parnasse chce stoczyć walkę bokserską na KSW Epic 2

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 lutego 2024

Salahdine Parnasse najwyraźniej śledził galę KSW EPIC ze sporym zainteresowaniem. Tuż po wydarzeniu Francuz napisał, ze jest gotowy na walkę bokserską na KSW Epic 2 i że obiecuje dobre show.

Wczoraj w Gliwicach odbyła się jubileuszowa gala KSW EPIC. Było to pierwsze wydarzenie tego typu, w którym Martin Lewandowski podjął decyzję o powrocie do korzeni. Początkowo gala trzymała niesamowity poziom, a fani zebrani w PreZero Arenie bili brawo z zachwytu po kolejnych efektownych nokautach.

Niestety później tempo zdecydowanie spadło w trakcie walki grapplingowej między De Friesem, a Barnettem, a po walce wieczoru Khalidov vs. Adamek lekko mówiąc, pozostał niesmak.

Salahdine Parnasse śledził wydarzenie w Gliwicach z wielkim zainteresowaniem. Podwójny mistrz federacji KSW udostępniał na swoich profilach materiały video z nokautami, między innymi z tym Muslima Tulshaeva, gdzie w grę weszły soccer kicki.

Po zakończeniu gali Francuz napisał:

– Jestem gotowy na walkę bokserką na KSW EPIC 2, obiecuję wam dobry show.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że Parnasse zamieścił ten wpis w języku polskim. Być może wreszcie ktoś w teamie mistrza przemyślał temat dalszej promocji Salahdine’a na polskim rynku, a nawet podstawowa umiejętność wypowiadania się w naszym języku z pewnością pomoże w dalszym wzroście rozpoznawalności i medialności „Salaha”.

Póki co wydaje się, że kibice chcieliby, aby Parnasse skupił się na obronach mistrzowskich pasów. Do obrony tytułu kategorii lekkiej dojdzie na początku kwietnia na gali KSW 94 w Paryżu, następnie Salahdine powinien wejść do klatki z wygranym walki Ruchała vs. Kaczmarczyk 2.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments