różal wskazał faworyta w walce wrzosek vs szpilka

Różal wskazał faworyta w walce Wrzosek vs Szpilka! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 marca 2024

Marcin Różalski udzielił Jarkowi Świątkowi długiego wywiadu. Nie mogło zabraknąć pytania o walkę Arkadiusza Wrzoska z Arturem Szpilką. Różal skomentował to zestawienie.

Marcin Różalski to były mistrz federacji KSW w kategorii ciężkiej. Niedawno ogłoszono pojedynek Arkadiusza Wrzoska z Arturem Szpilką. Do tego starcia dojdzie 11 maja na gali XTB KSW 94.

Jaru Świątek wybrał się do Różala by omówić z nim wiele tematów. Różalski zna zarówno Wrzoska jak i Szpilkę, a ponieważ zawodnicy walczą w kategorii ciężkiej to nie mogło zabraknąć tematu ich pojedynku na majowej gali w Trójmieście.

Nim przejdziemy do wypowiedzi Marcina Różalskiego przypominamy, że pojedynek Arkadiusz Wrzosek vs Artusz Szpilka, oraz całą galę KSW 94 możecie obstawić na stronie legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

TYPYKURSYBUKMACHER
Arkadiusz Wrzosek1.44FORTUNA
Artur Szpilka2.79FORTUNA

Marcin Różalski o walce Wrzosek vs Szpilka

Marcin Różalski w rozmowie z Jarem wskazał swojego faworyta w walce Wrzosek vs Szpilka. Różal ujawnił także, że rozmawiał wcześniej z Arkiem Wrzoskiem zwracając uwagę, że ten często się odsłania wyprowadzając kopnięcia.

– Arek na pewno ma większy przekrój, bo jest kickboxerem, dokłada teraz MMA. Artur jest pięściarzem, który dokłada MMA i nogi. Ja nawet z Arkiem rozmawiałem, bo jak on walczył z Czechem i jak go okopywał, to ten machnął overhandem i Arek poszedł na ziemię. To jest to, że on się odsłania.

– Artur ma wymowę w piąchach, co pokazał w walce z Pudzianem, jak trafił. Jeżeli Arek to wyeliminuje, to nogami może narobić dużego ambarasu. Nogi muszą być obite do lowkicków. Nieraz zawodnicy kopią i tych kopiących bolą. Arek i Artur jest moim kumplem, jeżeli bez sympatii, to karty są sprzyjające dla Arka.

Kto wygra walkę Wrzosek vs Szpilka?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
14
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments