Robert Whittaker na temat pimbletta paddy jest przehypowany

Robert Whittaker na temat Pimbletta: „Paddy jest przehypowany. Za dużo gada…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 października 2023

Robert Whittaker na temat Paddy’ego Pimbletta. Były mistrz organizacji UFC w kategorii średniej wypowiedział się na temat Anglika. Whittaker uważa, że nie trzeba być topowym zawodnikiem od razu po podpisaniu kontraktu z UFC. Reaper wskazał jednak błąd popełniony przez Pimbletta.

Kiedy dwa tygodnie wstecz ogłaszano pojedynek Paddy Pimblett vs. Tony Ferguson natychmiast w sieci rozgorzała dyskusja na temat sensu tego zestawienia. Jednym z zawodników, który wypowiedział się na temat tej walki jest Robert Whittaker, który poruszył kwestię w podcaście ’MMArcade’.

Były mistrz UFC w kategorii średniej nie krył faktu, że jest fanem Tony’ego Fergusona i przyznał, że myślał iż pojedynek „El Cucuya” z Bobbym Greenem był ostatnim występem Amerykanina w octagonie najlepszej ligi MMA na świecie.

Robert Whittaker na temat Pimbletta:

Whittaker uważa, że nawet Ferguson w słabszej formie będzie w stanie pokonać Pimbletta. Australijczyk wyraził swą opinię na temat Paddy’ego Pimbletta:

„Myślę, że Paddy jest przehypowany, zwłaszcza jak chodzi o poziom umiejętności. Nie jest to takie złe ponieważ wielu zawodników podpisuje kontrakty z UFC i następnie z roku na rok się rozwija. Nie musisz być bestią rozpoczynając swą przygodę z UFC. Problemem jest to, że Paddy za dużo gada, zbyt często otwiera gębę. Zgrywa się, myśli że już jest najlepszy podczas, gdy każdy z nas widzi spore braki w jego umiejętnościach. On wciąż ma wiele rzeczy do zrobienia, żeby wskoczyć na wyższy poziom.”

Paddy Pimblett i Tony Ferguson zmierzą się na gali UFC 296, która odbędzie się 16 grudnia w Las Vegas. Wszystkie gale organizacji UFC możesz obstawić i oglądać na stronie eFortuna.pl. Zarejestruj konto, obstaw pierwszy kupon i oglądaj najbliższą galę UFC Vegas 80 tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments