robert ruchała przed rewanżem z kaczmarczykiem

Robert Ruchała przed rewanżem z Kaczmarczykiem: „Jest progres. Będziemy mogli siebie zaskoczyć” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 marca 2024

Robert Ruchała przygotowuje się do rewanżu z Patrykiem Kaczmarczykiem w American Top Team. Zawodnik z Nowego Sącza opowiedział o treningach w USA.

Robert Ruchała na gali XTB KSW 94 zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem. Będzie to druga walka zawodników w klatce KSW, a trzecia ogółem. Michał Tuszyński, reporter portalu FanSportu zapytał Roberta o przygotowania w American Top Team, a także o prywatne relacje z Kaczmarczykiem

Robert Ruchała o poprzednich walkach z Patrykiem Kaczmarczykiem i progresie jaki obaj zawodnicy wykonali od tamtej pory.

– Walczyliśmy ze sobą na zasadach semi-pro. Wtedy to było chyba w 2018 roku. Potem walczyliśmy w KSW w 2021. Teraz już po paru latach kiedy ja miałem kilka walk, on miał kilka walk to już się pozmienialiśmy jako zawodnicy. Sam mental, walki dały nam dużo do progresu. Podejrzewam, że w trzeciej walce, tak naprawdę w trzeciej bo to jest druga w KSW, ale ogólnie w trzeciej to na pewno będziemy mogli siebie zaskoczyć.

Zapytany o relacje z Kaczmarczykiem, Ruchała powiedział:

– No wiesz, nie mamy złej krwi. Nawet lecieliśmy samolotem razem. Wchodzę na lotnisko i od razu Patryk. Wiesz mogliśmy się spotkać gdzieś w samolocie, przy samym samolocie, a my się spotkaliśmy przy samiutkim wejściu na lotnisko. Zobaczyliśmy się, piątka była zbita, coś tam pogadaliśmy. Poszliśmy do samolotu i okazało się, że siedzieliśmy praktycznie obok siebie bo ja miałem ósmy rząd, on miał siódmy rząd. Nie rozmawialiśmy później bo jesteśmy rywalami, nie powinno się tak rozmawiać. No jednak jesteś z rywalem, nie będziesz z nim siedział i kawki pił tylko jednak musi być to skupienie i ten focus na walkę. Ogółem jak chodzi o nasze relacje to nie ma złej krwi.

Wytypuj wygraną Gamrota i odbierz bonus

Legalny bukmacher Superbet przygotował doskonałą promocję. Każdy nowy użytkownik może odebrać bonus. Wystarczy postawić na zwycięstwo Mateusza Gamrota, a po wygranej Polaka otrzymasz Freebet 300 zł! Zasady są bardzo proste, a całą promocję znajdziesz poniżej:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 60 zł.
  3. Postaw tylko 2 zł na wygraną Mateusza Gamrota – Musi być to pierwszy kupon SOLO
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz freebet 300 zł!
  5. Dodatkowo, za samą wpłatę 60 zł dostajesz darmowe 35 zł!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie – wygrana Mateusza Gamrota). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

TYPKURSBUKMACHER
Mateusz Gamrot wygra150.0Superbet
* Promocja trwa do końca dnia 9.03.2024
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments