Robert Ruchała KSW 80

Robert Ruchała po KSW 80: „Taka kontrola, miałem dagestańskie kajdany jak Khabib Nurmagomedov” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 marca 2023

Na gali KSW 80 w Lubinie Robert Ruchała wywalczył tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej. Zawodnik z Nowego Sącza pozostał zatem niepokonany po tym jak przez techniczny nokaut pokonał Eskieva pod koniec piątej rundy. Co powiedział po wygranej Robert?

Robert Ruchała dopisał kolejne zwycięstwo do rekordu i spełnił jedno ze swoich największych marzeń. Młody zawodnik z Nowego Sącza został tymczasowym mistrzem kategorii piórkowej po świetnej walce z Lom-Ali Eskievem.

Relację z walki wieczoru KSW 80 możecie przeczytać tutaj. W środku znajdziecie także zapis video ze skończenia pojedynku. KSW 80: Robert Ruchała znokautował Eskieva pod koniec 5. rundy! [VIDEO]

Co powiedział Ruchała w wywiadzie udzielonym Paulinie Klimek, reporterce federacji KSW?

„Pierwsze TKO w życiu i to jeszcze w walce o pas. No nie mam słów. Patrzcie ile Lom-Ali ma walk – 26, ja miałem 8, teraz mam 9. Ja wiedziałem, że będzie ciężko, że nie odpuści, że będzie szedł do końca, że będzie chciał zabrać ten pas. W pierwszej rundzie byłem zamroczony, w drugiej dostałem dwa mocne na schaby, ale mówię: 'nie, idę, idę, idę, idę do końca, do końca” i udało się. Muszę zobaczyć tą akcję gdzie obaliłem, bo tam miałem taką kontrolę, naprawę mocną kontrolę, miałem dagestańskie kajdany jak Khabib Nurmagomedov., więc kurdę ja pierdzielę, no po mistrzowsku.”

Zostaw ocenę
0
0