robert ruchała ocenia michela pereirę robi salta wygibasy

Robert Ruchała ocenia Michela Pereirę: „Robi salta, wygibasy. Przesadza i brakuje mu kondycji!” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 marca 2024

Robert Ruchała w rozmowie z Michałem Tuszyńskim ocenił Michela Pereirę. Brazylijczyk będzie rywalem Michała Oleksiejczuka na gali UFC 299.

Robert Ruchała przebywa aktualnie w USA gdzie przygotowuje się do swojej walki na gali KSW 94. Michał Tuszyński, reporter portalu FanSportu poleciał do Miami na galę UFC 299.

Właśnie to wielkie wydarzenie z udziałem dwóch Polaków było jednym z tematów rozmowy dziennikarza z Robertem Ruchałą. W pewnym momencie Tuszyński zapytał Ruchałę o to, jak ocenia Michela Pereirę, rywala Michała Oleksiejczuka na gali UFC 299.

Ruchała uważa, że Pereira często przesadza z ekwilibrystycznymi akcjami po których zaczyna brakować mu kondycji:

– To jest gość, który robi te salta, wygibasy… Czasami przesadzał i brakowało mu kondycji przez to. Raz była taka walka, że mu kondycji brakło, wygrał, ale by mógł zwolnić i wygrać ją swobodnie. Ja też zawsze oglądam jego walki i się zastanawiam – co dziś zrobi? Jest nieprzewidywalny, ciężko ułożyć pod niego plan… ale presją po prostu – wejść w niego i trafiać, boksować.

KURS 150 na zwycięstwo Gamrota

Legalny bukmacher Superbet przygotował doskonałą promocję. Każdy nowy użytkownik może odebrać bonus. Wystarczy postawić na zwycięstwo Mateusza Gamrota, a po wygranej Polaka otrzymasz Freebet 300 zł! Zasady są bardzo proste, a całą promocję znajdziesz poniżej:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 60 zł.
  3. Postaw tylko 2 zł na wygraną Mateusza Gamrota – Musi być to pierwszy kupon SOLO
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz freebet 300 zł!
  5. Dodatkowo, za samą wpłatę 60 zł dostajesz darmowe 35 zł!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie – wygrana Mateusza Gamrota). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

TYPKURSBUKMACHER
Mateusz Gamrot wygra150.0Superbet
* Promocja trwa do końca dnia 9.03.2024
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments