Rizin Landmark 7 Vugar Karamov vs Chihiro Suzuki Azerbejdżan

Rizin Landmark 7 – walka mistrzowska uświetni premierową galę Rizin w Azerbejdżanie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 września 2023

Walka mistrzowska uświetni premierową galę Rizin w Azerbejdżanie! W main evencie Rizin Landmark 7 zmierzą się Vugar Karamov i Chihiro Suzuki. Azer będzie zatem bronił mistrzowskiego pasa kategorii piórkowej przed własną publicznością.

Organizacja Rizin na specjalnej konferencji prasowej ogłosiła szereg pojedynków, które odbędą się 4 listopada na gali Rizin Landmark 7 w Azerbejdżanie.

W walce wieczoru Vugar Karamov stanie do pierwszej obrony mistrzowskiego pasa kategorii piórkowej. „Vugi” wywalczył mistrzowskie trofeum na gali Super Rizin 2 kiedy w drugiej rundzie udusił Mikuru Asakurę.

Rywalem Azera specjalizującego się w pankrationie będzie striker Chihiro Suzuki, który w swoim ostatnim występie znokautował Patricio Pitbulla Freire w pierwszej rundzie. Oczywiście pojedynek Karamov vs. Suzuki nie był jedynym ogłoszonym zestawieniem.

Co-main eventem wydarzenia będzie walka Tofiq Musayev vs. Koji Takeda. Musayev, zwycięzca Grand Prix Rizin walczył ostatnio ze zmiennym szczęściem przeplatając zwycięstwa z porażkami. Szczęście nie sprzyjało ostatnio także Takedzie, który w starciach z Rabadanovem i Luisem Gustavo prezentował się wyśmienicie jednak przegrał walki minimalnie na punkty.

Pozostałe starcia zaanonsowane w trakcie konferencji: Tural Ragimov vs. Kim Kyung Pyo, Mehmam Mamedov vs. Justin Scoggins, Narim Abbasov vs. Ali Abdulkhalikov,

Rizin 44: Kleber Koike Erbst vs. Masanori Kanehara – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale japońskiej organizacji RIZIN obstawicie w eFortuna.pl. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Faworytem bukmacherów jest Kleber Koike Erbst, na którego wygraną kurs wynosi 1.24. Kurs na zwycięstwo Masanoriego Kanehary wynosi 3.57.

-=> Zarejestruj się i odbierz bonusy!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments