Rizin 44 kleber koike przegrywa z kaneharą skrót walki video

Rizin 44: Kleber Koike Erbst notuje sensacyjną porażkę w walce wieczoru! Skrót walki [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 września 2023

W walce wieczoru gali Rizin 44 w Saitamie zmierzyli się Kleber Koike Erbst i Masanori Kanehara. Starcie byłego mistrza KSW z weteranem UFC zakontraktowano w limicie kategorii piórkowej. Jaki był wynik walki Kleber Koike vs Masanori Kanehara?

Kleber Koike Erbst nie ma ostatnimi czasy najlepszej passy. Najpierw przegrał z Patricio Pitbullem Freire na sylwestrowej gali Bellator vs. Rizin, a nastepnie zrobił wagi przez co odebrano mu pas mistrzowski i mimo wygranej nad Chihiro Suzukim kończył galę Rizin 43 z nietęgą miną.

Doświadczony Masanori Kanehara znajduje się na przeciwnym biegunie. 40-latek wygrał trzy walki pod rząd czym zapracował na szansę pojedynku z brazylijskim grapplerem. Kanehara, który walczy zawodowo od 2003 roku i pamięta czasy nieistniejących organizacji K-1 HERO’s oraz Sengoku wciąż nie ma dość pojedynków i szuka kolejnych wyzwań.

Pojedynek Klebera z Kaneharą pełen był efektownych akcji, wymian w stójce oraz kulanek parterowych. Górą w tym starciu był doświadczony Masanori Kanehara, który sprawił sporą niespodziankę nie tylko stawiając trudne warunki faworyzowanemu oponentowi, lecz przede wszystkim zaciągając go na głęboką wodę.

Ostatecznie to właśnie Kanehara zgarnął wygraną po decyzji sędziów. Wielkie zaskoczenie w legendarnej hali Saitama Super Arena. Faworyzowany Kleber po porażce znacznie oddali się od walki o mistrzowski pas Rizin natomiast Masanori Kanehara zdecydowanie zbliżył się do potyczki o najwyższe cele.

Rizin 44: Kleber Koike vs. Masanori Kanehara – skrót walki, video

Poniżej możecie zobaczyć skrót walki wieczoru gali Rizin 44. Kleber Koike Erbst kontra Masanori Kanehara.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments