renato moicano rzucił mocne wyzwanie beneil dariush

Renato Moicano rzucił mocne wyzwanie: „Beneil Dariush do zobaczenia w Brazylii”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 lutego 2024

Nie trzeba było długo czekać na to by po wygranej nad Drew Doberem, Renato Moicano upatrzył sobie nową ofiarę. Brazylijczyk wyzwał na pojedynek Beneila Dariusha.

Renato Moicano pokonał Drew Dobera na gali UFC Vegas 85. Po zwycięstwie Brazylijczyk chwycił za mikrofon i zaczął rzucać mięsem wspominając swego 62-letniego ojca, a także sugerując że jak tylko otrzyma amerykańskie obywatelstwo to natychmiast dołączy do elitarnego grona SWATów.

Jak tylko emocje odrobinę opadły doświadczony Brazylijczyk szybko znalazł sobie kolejny cel. Moicano zamieścił wpis, w którym zwrócił się do Beneila Dariusha. Z wypowiedzi Renato można wywnioskować jednak zdecydowanie więcej dzięki podanej lokalizacji.

– Beneil Dariush do zobaczenia w Brazylii. Jeśli wspieracie Amerykę to udostępniajcie ten wpis i oznaczajcie UFC sku**ysyny.

Renato Moicano rzucił mocne wyzwanie i chciałby zawalczyć z Beneilem Dariushem na gali UFC 301, która odbędzie się 4 maja w Brazylii. Pojedynek Moicano z Dariushem zapewne znalazłby się w głównej karcie walk wydarzenia w Rio de Janeiro.

Beneil Dariush jest aktualnie notowany na 7. miejscu w rankingu organizacji UFC, a Moicano przed zwycięstwem na UFC Vegas 85 plasował się na 13. pozycji. Brazylijczyk zapewne zanotuje mały awans co sprawia, że taki bój wydaje się bardzo realnym zestawieniem.

Kto wygrałby walkę Moicano vs. Dariush?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments