rębecki jurkowski ufc w polsce jędrzejczyk komentuje

Rębecki i Jurkowski domagają się kolejnej gali UFC w Polsce – Jędrzejczyk komentuje!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 listopada 2023

Mateusz Rębecki oraz Łukasz Jurkowski zamieścili w sieci grafikę przedstawiającą Polaków walczących w UFC. Zarówno Rebeasti jak i Juras domagają się kolejnej gali UFC w Polsce.

Mateusz Rębecki to aktywny zawodnik organizacji UFC, który trafił do niej dzięki zwycięstwu w programie Dana White’s Contender Series. „Rebeasti” wygrał w tym roku trzy walki w octagonie UFC i po swoim zwycięstwie na gali UFC 295 zaapelował do Dany White’a by ten zorganizował galę w Polsce.

Mateusz Rębecki zamieścił na instagramie wymowną grafikę prezentującą Polaków walczących aktualnie w organizacji UFC. Zawodnik Berserkers Team napisał:

„UFC Poland Team. Może w takim składzie zrobilibyśmy galę w Polsce, co wy na to?”

Temat szybko podłapali inni, między innymi weteran Łukasz Jurkowski, który pracuje aktualnie jako komentator gal UFC. Popularny „Juras” napisał:

„Mając takich reprezentantów no weź tu nie zrób gali w Polsce. Dawać mnie te UFC w Krakowie lub Gdańsku! Czas pobawić się z matchmakera. Kogo widzicie naprzeciwko naszych orłów!?”

Post Rębeckiego skomentowała także Joanna Jędrzejczyk, który odpowiedziała na jeden z komentarzy sugerujący, że UFC zawita do Polski dopiero w 2025 roku. Była mistrzyni kategorii słomkowej napisała:

„Akurat się wykuruje i wrócę.”

Grafikę prezentującą mocną ekipę biało-czerwonych możecie zobaczyć poniżej. Trzeba przyznać, że nasza reprezentacja robi wrażenie! Na plakacie znaleźli się: Joanna Jędrzejczyk, Mateusz Gamrot, Jan Błachowicz, Marcin Tybura, Michał Oleksiejczuk, Karolina Kowalkiewicz oraz Mateusz Rębecki.

Najlepsza liga MMA na świecie gościła do tej pory w Polsce dwukrotnie. W kwietniu 2015 roku w Krakowie odbyła się gala UFC: Gonzaga vs. CroCop 2. Organizacja UFC powróciła do Polski w październiku 2017 roku. Wydarzenie odbyło się w Gdańsku, a w walce wieczoru zmierzyli się Donald Cerrone i Darren Till. Jan Błachowicz jest jedynym Polakiem, który wystąpił na obu galach.

W jakim mieście powinna się odbyć kolejna gala UFC w Polsce?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments