randy couture sugeruje że dana white miał wpływ

Randy Couture sugeruje że Dana White miał udział w ogromnej ilości wpadek dopingowych w PFL

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 listopada 2023

Randy Couture w jednym z najnowszych wywiadów zasugerował, że Dana White mógł mieć udział w ogromnej ilości wpadek dopingowych zaliczonych przez zawodników PFL przy okazji eventów w Las Vegas. Co dokładnie miał na myśli Couture?

Randy Couture to żywa legenda światowego MMA. Zawodnik spędził większość kariery w organizacji UFC jednak ma także na koncie starty w Rings Japan. Couture pracuje aktualnie jako analityk i jeden z komentatorów gal organizacji PFL.

W trakcie rozmowy z dziennikarzami portalu MMA Mania, Randy podjął temat ogromnej ilości wpadek dopingowych jaka stała się udziałem wielu zawodników PFL podczas gal tej organizacji w Las Vegas.

Oto co dokładnie powiedział Couture na temat pozytywnych wyników badań antydopingowych. Weteran odniósł się także do słów Dany White’a:

„Gale które zrobiliśmy w Las Vegas były świetne. Odbywały się na nich doskonałe, ekscytujące walki. Niestety później okazało się, że było wiele wpadek dopingowych. Coś było nie tak, pomyślałem sobie, że coś tu śmierdzi, takie jest moje zdanie w temacie.

Słuchajcie ile sezonów zrobiliśmy i nie mieliśmy żadnej wpadki? Nagle pojechaliśmy do Vegas i na trzech galach było z 10 wpadek? Najbardziej utkwił mi w pamięci komentarz Dany White’a, który powiedział: 'Stawiam, że nie prędko wrócą do Vegas.’ Jeśli mam być szczery to coś tu naprawdę nie gra.”

To właśnie po serii wpadek podczas testów przeprowadzonych przez Komisję Stanu Nevada organizacja PFL podjęła decyzję o nawiązaniu współpracy z Amerykańską Agencją Antydopingową (USADA).

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments