Rafał Haratyk vs Henrique Shiguemoto

Rafał Haratyk ponownie zawalczy o pas ARES FC! Polak zmierzy się z mocnym rywalem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 marca 2023

Rafał Haratyk poinformował na facebooku, że otrzyma ponowną szansę walki o pas mistrzowski francuskiej organizacji ARES FC. Polak zmierzy się z mocnym przeciwnikiem na czerwcowej gali ARES FC 16 w Paryżu.

Rafał Haratyk już raz stanął przed szansą zdobycia mistrzowskiego pasa kategorii średniej. Niestety Polak uległ w końcówce piątej rundy. Strażak trenujący w DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała mógł wtedy mówić o sporym pechu, gdyż prowadził starcie na punkty i gdyby udało się dotrwać do finałowego gongu to byłby mistrzem. Więcej na temat tej walki tutaj. Rafał Haratyk przegrywa w końcówce 5. rundy. Co za pech Polaka! [VIDEO]

Teraz Haratyk może liczyć na nowe otwarcie. Na gali ARES FC 16 zmierzy się z Henrique Shiguemoto, czyli zawodnikiem, który walczył już dla organizacji Ares, a także próbował swych sił w programie Dana White’s Contender Series. Posiadający japońskie korzenie Brazylijczyk toczył już boje w Japonii, Korei, Szwajcarii czy USA.

Ta decyzja organizacji oznacza prawdopodobnie, że Abdoul Abdouraguimobv, z którym Haratyk przegrał przeniesie się za wielką wodę do organizacji UFC, co zresztą wcześniej zapowiadał.

Zostaw ocenę
0
0