Rafael Fiziev zerwał więzadło krzyżowe przednie

Rafael Fiziev zerwał więzadło krzyżowe przednie: „Jestem smutny bo doznałem kontuzji tak wcześnie, w drugiej rundzie walki”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 września 2023

Rafael Fiziev zamieścił na swoim profilu na instagramie informację na temat swojego zdrowia. Zawodnik potwierdził uraz ACL, czyli zerwanie więzadła krzyżowego przedniego. Ataman dodał do wpisu film, w którym podziękował fanom za wsparcie.

Rafael Fiziev na gali UFC Vegas 79 przegrał z Mateuszem Gamrotem. „Ataman” nabawił się urazu więzadła krzyżowego przedniego w drugiej rundzie starcia, a gdy padł na matę Polak szybko dobił go ciosami. Teraz pochodzącego z Kirgistanu zawodnika czeka długi rozbrat z octagonem UFC.

Teraz zawodnik postanowił podziękować fanom za wsparcie i zamieścił na instagramie nagranie video, w którym przyznał, że jest smutny, gdyż kontuzja odniesiona we wstępnej fazie pojedynku uniemożliwiła mu realizację planu:

„Hej wszystkim, co słychać? Chciałem tylko podziękować za wasze wsparcie, naprawdę to odczułem, widziałem wiele wiadomości, które mi przysłaliście. Wrócę… jestem smutny bo miałem świetny obóz treningowy, byłem dobrze przygotowany. Jestem smutny bo doznałem tej kontuzji tak szybko już w drugiej rundzie walki. Możemy mieć swój plan, ale Bóg ma wobec nas inne plany. Cóż wierzę, że jego plan jest najlepszy.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments