Rafael Fiziev typuje wynik walki Conor McGregor vs Michael Chandler

Rafael Fiziev typuje wynik walki Conor McGregor vs Michael Chandler!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 września 2023

Rafael Fiziev zmierzy się z Mateuszem Gamrotem na gali UFC Vegas 79. Ataman nie jest zawodnikiem, który skupia się wyłącznie na sobie i z zainteresowaniem śledzi rozgrywkę w kategorii lekkiej. W trakcie rozmowy z dziennikarzem Mikem Heckiem, Fiziev wskazał swojego faworyta w walce Conor McGregor vs. Michael Chandler.

Rafael Fiziev już w najbliższą sobotę wejdzie ponownie do octagonu UFC. Ataman zmierzy się z Mateuszem Gamrotem w main evencie gali UFC Vegas 79. Pochodzący z Kirgistanu fighter nie skupia się wyłącznie na sobie i chętnie rozmawia z dziennikarzami na temat innych walk.

W trakcie wywiadu udzielonemu portalowi MMAFighting, Fiziev odniósł się do planowanego starcia Conor McGregor vs Michael Chandler. Rafael wskazał swojego faworyta i podkreślił pewien czynnik, który może zadecydować o wyniku walki:

„Michael i ja mamy ten sam problem, obaj musimy kontrolować nasze emocje w klatce. Jeśli Chandler będzie kontrolował emocje, jeśli skupi się wyłącznie na wykonywaniu gameplanu to pokona McGregora. Dlaczego? Dlatego, że Conor nie jest tak skoncentrowany i skupiony na celu, to nie jest ten sam Conor sprzed pięciu, czy sześciu lat. Naprawdę myślę, że jeśli ta walka wyjdzie poza pierwszą rundę to tym bardziej wzrosną szanse Michaela Chandlera.”

Co jeszcze na temat Irlandczyka powiedział Ataman?

„To jest szalone bo on stał się supergwiazdą, ponieważ osiągnął ten status może robić to co zechce. Teraz tak naprawdę może walczyć wyłącznie dla zabawy, po prostu po to, aby pozostać aktywnym. Natomiast dziwi mnie to, że USADA wciąż go nie testuje. Może i być gwiazdą, ale wciąż jest zawodnikiem kategorii lekkiej, który chce walczyć. Dlatego zasłużył na te wiadro pomyj, które się na niego wylało. Wcale się temu nie dziwię bo robił głupoty, stracił zapał do sportu.”

Rafael Fiziev będzie rywalem Mateusza Gamrota na gali UFC Vegas 79. Transmisja z tego wydarzenia będzie dostępna na stronie eFortuna.pl. Wystarczy zarejestrować konto i obstawić dowolny kupon. Na początek czeka na was powitalny bonus wysokości 20 zł. Oglądaj wszystkie gale UFC za darmo na eFortuna.pl!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments