Paczuski o walce z Mamedem

Radek Paczuski na temat potencjalnej walki z Mamedem Khalidovem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 kwietnia 2023

Radosław Paczuski na gali KSW Colosseum 2 zmierzy się z Michałem Materlą. Zawodnik był gościem Artura Mazura w programie Klatka po Klatce gdzie niespodziewanie został zapytany o to czy przyjąłby walkę z Mamedem Khalidovem. Co na ten temat powiedział Radek?

Mimo, że na gali KSW Colosseum 2 Radosław Paczuski stanie do boju z Michałem Materlą to dziennikarz Artur Mazur spróbował podpuścić zawodnika Uniq Fight Club w trakcie rozmowy w programie Klatka po Klatce. Mazur spytał Paczuskiego o potencjalny pojedynek z Mamedem Khalidovem, żywą legendą polskiego MMA, byłym mistrzem federacji KSW w kategorii średniej.

Co na temat walki z Mamedem Khalidovem powiedział Radosław Paczuski?

„Wiesz co, jakoś z Mamedem bym nie brał tej walki dlatego że Mamed to akurat jest zawodnik którego ja tak za numerem jeden uważałem, od najmłodszych lat gdzieś tam śledziłem i jakby to był trochę taki mój idol jeżeli chodzi o sporty walki. Zawsze uwielbiałem patrzeć na jego walki, myślę że z Mamedem nie chciałbym takiego pojedynku natomiast Michała też oczywiście śledziłem, też bardzo go szanuję, bardzo mi się podobały jego walki natomiast nigdy nie był przeze mnie aż tak obserwowanym, śledzonym i nie był po prostu, że tak powiem na stanowisku mojego idola.”

Wypowiedź Radka przed walką z Michałem Materlą znajdziecie tutaj. Radosław Paczuski przed walką z Materlą: „Jestem odważny wiem, że jeśli mnie przewróci to wstanę”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments