Poważne problemy zdrowotne Chimaeva! „Chcę walczyć bardziej, niż ktokolwiek z was…”

S
0
Opublikowano: 03 stycznia 2024

Ponownie ucichł temat Khamzata Chimaeva. Fani liczyli, że częściej będą oglądali występy Czeczena. „Borz” zdradził w swoich social mediach, dlaczego jeszcze nie zobaczyliśmy jego kolejnej walki.

Niespełna 30-letni Chimaev po 13. zawodowych pojedynkach wciąż nie zaznał smaku porażki. Co więcej, tylko dwóm rywalom udało się wytrzymać z nim pełen dystans. Pierwszym był Gilbert Burns, a ostatnim Kamaru Usman, który przegrał z Khamzatem większościową decyzją.

To starcie miało miejsce na październikowej gali UFC 294. Czeczeński „Wilk” powrócił do akcji po 13-miesięcznej przerwie i zdawało się, że niebawem ogłoszona zostanie jego kolejna walka. Niektórzy spodziewali się, że może on być kolejnym pretendentem do pasa wagi średniej.

O kolejnym pojedynku Khamzata Chimaeva nic się jednak nie mówiło. Pewnym było, że czeka go przerwa w związku z kontuzją dłoni, którą zgłosił jeszcze schodząc na zaplecze wydarzenia w Abu Dhabi. To nie jedyne urazy, z którymi „Borz” mierzył się w ostatnim czasie.

Chimaev opublikował w swoich social mediach wpis z kilkoma zdjęciami, ukazującymi jego dość marny stan zdrowia. Choć Khamzat poniższy wpis szybko usunął, screeny z niego latają po Internecie.

Byłem bardzo chory, miałem kontuzję dłoni, więc nie mogłem od razu wrócić. Chcę walczyć bardziej, niż ktokolwiek z was. Kocham tę robotę, naprawdę kocham i udowodnię, że jestem najlepszy, jak zawsze. Wrócę niebawem.

Fani jeszcze pod wpisem zamieścili wiele wyrazów troski, takowe też nietrudno znaleźć na platformie X. Sam „Borz” zareagował na nie publikując nagranie, które powinno uspokoić zatroskanych kibiców.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments