Mistrzostwa MMA Polska 2

Podsumowanie Drugich Mistrzostw MMA Polska 2021

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 listopada 2021

W miniony weekend w Gliwicach odbyły się Drugie Mistrzostwa MMA Polska 2021. Zawodnicy z całego kraju rywalizowali w okrągłych klatkach, w kategoriach juniorów, seniorów i w formule pierwszego kroku. 

Podczas Drugich Mistrzostw MMA Polska wystartowało ponad 140 zawodników i zawodniczek reprezentujących ponad 55 klubów z całego kraju. W dwóch klatkach odbyło się blisko 120 pojedynków. Medale zostały wręczone w 18 różnych kategoriach.

Zmagania amatorskich fighterów podczas Drugich Mistrzostw MMA Polska odbyły się 30 października. Turniej, na który zaprosiło miasto Gliwice, został zorganizowany przez Stowarzyszenie MMA Polska w małej hali Areny Gliwice przy ul. Akademickiej 50.

Lista zwycięzców poszczególnych kategorii wagowych wraz z drabinkami turniejowymi:https://turniej.mmapolska.org/wyniki/4

Ranking klubów:https://mmapolska.org/kluby_ranking2.php

Galeria zdjęć z zawodówhttps://mmapolska.org/gallery/2mmapl/index.html
Październikowe Mistrzostwa MMA Polska były drugim turniejem amatorskiego MMA zorganizowanym w tym roku przez Stowarzyszenie. Po raz pierwszy zawodnicy wzięli udział w zmaganiach 12 czerwca. Turniej odbył się w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie.

Zostaw ocenę
0
0