Pijany Israel Adesanya prowadził pojazd i został zatrzymany

Pijany Israel Adesanya prowadził samochód. Izzy został zatrzymany i wpadł na teście alkomatem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 września 2023

Wygląda na to, że przygotowania Israela Adesanyi do walki z Seanem Stricklandem nie przebiegły wzorowo. Do sieci trafiły informacje świadczące o tym, że 19 sierpnia Adesanya był na kolacji z przyjaciółmi gdzie spożywał alkohol, a następnie wsiadł za kierownicę i kiedy wracał samochodem do domu został zatrzymany.

Były mistrz organizacji UFC oczywiście wpadł na teście alkomatem, który wskazał że zawodnik prowadzi pojazd pod wpływem alkoholu. Dopuszczalny limit w Nowej Zelandii wynosi 50 miligramów natomiast podczas przeprowadzania testu alkomat wskazał wynik 87 co świadczy o tym, że Adesanya znacznie przekroczył dozwolony limit.

Israel został zatrzymany, a następnie postawiono mu zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu za co może nawet zostać pozbawiony wolności na okres trzech miesięcy. W grę wchodzi także niska grzywna jednak wydaje się, że sędziowie nie będą patrzeć na Adesanyę przychylnym okiem, gdyż jest on sławnym topowym sportowcem, który powinien stanowić dobry przykład do naśladowania dla młodych ludzi.

Israel Adesanya został zatrzymany 19 sierpnia, a 10 września przegrał z Seanem Stricklandem. Adesanya udzielił krótkiej wypowiedzi na łamach ESPN gdzie przyznał się do prowadzenia pojazdu będąc pod wpływem alkoholu.

„Chciałem przeprosić całą społeczność, moją rodzinę oraz mój team za swoją decyzję prowadzenia samochodu po tym jak wcześniej spożywałem alkohol w trakcie kolacji. Jestem zawiedziony samym sobą, nie powinienem był podejmować decyzji o prowadzeniu pojazdu, to było złe. Wiem, że wielu ludzi śledzi moje poczynania i chciałem przekazać wam, że czyn którego się dopuściłem nie powinien być akceptowany i dopuszczalny.”

Event UFC Vegas 80 możecie oglądać za darmo za pośrednictwem eFortuna.pl. Wystarczy zarejestrować konto i obstawić dowolny kupon. Na początek czeka na was powitalny bonus wysokości 20 zł. Oglądaj wszystkie gale UFC za darmo na tutaj!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments