pfl wyniki finałowej gali zapaśnicze kotły latające kolano video

PFL – wyniki finałowej gali. Zapaśnicze kotły, latające kolano i wysokie kopnięcia! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 listopada 2023

Prezentujemy wyniki gali PFL w Waszyngtonie. Dziś odbyły się finały play-offów PFL w 2023 roku. Udany debiut zanotował Derek Brunson. Jesus Pinedo znokautował Gabriela Bragę i zdobył pas.

Za nami iście mistrzowska gala organizacji PFL. Podczas wydarzenia w Waszyngtonie odbyły się finały play-offów w sześciu kategoriach wagowych, a co za tym idzie wyłoniono sześciu mistrzów.

Choć część starć zakończyło się decyzjami sędziowskimi to nie zabrakło ciekawych akcji. Zawodnicy zaprezentowali zapaśnicze kotły, latające kolano i wysokie kopnięcia.

W walce wieczoru Olivier Aubin-Mercier pokonał Claya Collarda po decyzji sędziów. Kanadyjczyk wygrał swój drugi finał w karierze, pozostał mistrzem kategorii lekkiej i zgarnął czek wysokości miliona dolarów.

W co-main evencie Renan Ferreira znokautował Denisa Goltsova. Brazylijczyk został nowym mistrzem PFL w kategorii ciężkiej i tym samym osiągnął największy sukces w dotychczasowej karierze.

Po pięciorundowych pojedynkach starcia mistrzowskie wygrali Larissa Pacheco oraz Impa Kasanganay. Magomed Magomedkerimov udusił gilotyną Sadibou Sy w trzeciej rundzie walki o pas kategorii półśredniej.

Jesus Pinedo znokautował Gabriela Bragę w trzeciej rundzie i zdobył pas mistrzowski kategorii piórkowej. „El Mudo” jest pierwszym mistrzem dużej organizacji, który reprezentuje Peru.

Udany debiut w PFL zapisał na swoim koncie Derek Brunson. Amerykanin po odejściu z UFC przeniósł się do organizacji PFL i w swoim pierwszym występie pokonał na punkty Raya Coopera.

PFL – wyniki finałowej gali play-off

Karta główna:

Karta wstępna:

  • Jesus Pinedo znokautował Gabriela Bragę w 3. rundzie
  • Biaggio Ali Walsh znokautował Joela Galarzę Lopeza w 2. rundzie
  • Phil Caracappa pokonał Khaia Wu po decyzji sędziów
  • Jesse Stirn pokonał Josha Blydena po decyzji sędziów

Najlepsze akcje finałowej gali PFL w 2023 roku

Wiele działo się na finałach play-offów PFL. Zawodnicy zafundowali fanom zarówno zapaśnicze kotły, latające kolano czy wysokie kopnięcia. Najciekawsze akcje gali możecie zobaczyć poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments