pfl renan ferreira znokautował goltsova i wygrał pas

PFL: Renan Ferreira znokautował Goltsova i zdobył pas mistrzowski dywizji ciężkiej [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 listopada 2023

W co-main evencie gali PFL w Waszyngtonie pojedynek stoczyli Renan Ferreira i Denis Goltsov. Starcie to było finałowym pojedynkiem play-offów PFL w kategorii ciężkiej.

W drugiej z walk wieczoru gali PFL w Waszyngtonie zmierzyli się Renan Ferreira i Denis Goltsov. Zawodnicy dywizji ciężkiej zmierzyli się w finałowym starciu play-offów. Stawka walki była wielka, gdyż Ferreira i Goltsov walczyli o pas mistrzowski oraz czek wysokości miliona dolarów.

Renan Ferreira w drodze do finału przegrał na punkty z Rizvanem Kunievem, a następnie znokautował Matheusa Scheffela i Maurice’a Greena. Wynik walki Brazylijczyka z Dagestańczykiem zmieniono na no contest, gdyż Kuniev został przyłapany na stosowaniu dopingu (drostanolon). Ferreira będzie miał w tym pojedynku przewagę warunków fizycznych.

Rosjanin w drodze do finału znokautował Cezara Ferreirę, Yorgana de Castro, a następnie poddał Jordana Heidermana. Zawodnik z St. Petersburga dysponuje zdecydowanie większym doświadczeniem od swojego rywala jednak w królewskiej kategorii wagowej o przebiegu walki może zadecydować pojedynczy cios.

Renan Fereira rozpoczął od mocnego low kicka. Goltsov odpowiedział niskim kopnięciem. Kolejne kopnięcie w wykonaniu Brazylijczyka. Udana akcja Rosjanina, który przeniósł walkę na matę. Denis idzie po kimurę! Było blisko jednak Ferreira się wybronił. Rosjanin rozpoczyna pracę ciosami z góry. Kilka mocnych uderzeń Goltsova. Renan wraca do gardy. Goltsov próbuje zapiąć ezekiel choke. Rosjanin w pełnym dosiadzie. Koniec rundy, którą sędziowie na pewno wypunktują na konto Goltsova.

Niesamowite Renan Ferreira całkowicie odwrócił losy pojedynku już na początku drugiej odsłony. Zawodnicy zaczęli wymieniać ciosy Ferreira przestrzelił jednak po chwili, gdy Goltsov chciał sklinczować Brazylijczyk wypuścił kilka ciosów, trafiając trzema prawymi po których Rosjanin padł na deski. Brazylijczyk szybko dopadł rywala i dobił go serią ciosów ground and pound.

Renan Ferreira pokonał Denisa Goltsova przez techniczny nokaut (ciosy w parterze), runda 2

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments