Paul Felder szybko ucina propozycję fana

Paul Felder szybko ucina propozycję fana odnośnie rywala!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 września 2023

Paul Felder dołączył do grona zawodników testowanych przez USADA. Zainspirowany występem Koreańskiego Zombie fighter postanowił wznowić treningi MMA. Pracujący jako ekspert i komentator gal UFC, Felder szybko uciął propozycję fana, który zasugerował potencjalnego rywala.

Paul Felder kilka dni temu przyznał, że występ Korean Zombie mocno go zainspirował. 39-letni zawodnik z Filadelfii udowodnił, że nie trzeba wcale wiele czasu i chęci na to, aby dołączyć do puli zawodników testowanych przez USADA. Wielu zapewne powie, że to z kolei prztyczek dla fighterów pokroju Conora McGregora, który głośno domaga się kolejnej walki natomiast ma problem z tym, aby poddać się testom antydopingowym.

Felder przyznał, że w ostatnich dniach trenował z Michaelem Chiesą, czyli jednym z aktywnych weteranów organizacji UFC. Paul ma swoje problemy zdrowotne, narzeka na stan bioder jednak jest pozytywnie nastawiony do powrotu do zawodowych startów.

Jeden z fanów na platformie X (twitter) postanowił zasugerować odpowiedniego rywala dla Feldera. Fan wymarzył sobie zestawienie Paul Felder vs. Shavkat Rakhmonov. „Irlandzki Smok” szybko jednak uciął tę sugestię odpisując: „Nie, dziękuję!”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments