patricio pitbull jednak zawalczy na pfl vs bellator

Patricio Pitbull jednak zawalczy na gali PFL vs. Bellator! PFL prezentuje specjalne pasy mistrzowskie [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 lutego 2024

Organizacja PFL zdaje sobie sprawę jak dużym nazwiskiem jest Patricio Freire. Z uwagi na popularność Pitbulla zdecydowano się na roszady w karcie walk gali PFL vs. Bellator.

Patricio Pitbull mistrz organizacji Bellator w kategorii piórkowej jednak zawalczy na sobotniej gali PFL vs. Bellator w Rijadzie. Donn Davis i spółka najwyraźniej uznali, że nie mogą sobie pozwolić na wykluczenie Freire z rozpiski po tym jak z wydarzenia wycofał się Jesus Pinedo.

Pitbull zmierzy się z Gabrielem Bragą, czyli utalentowanym finalistą play-offów PFL. Braga jest jedenaście lat młodszy od rodaka. Gabriel jakiś czas temu stracił ojca, Diego Braga został zamordowany przez kryminalną organizację Comando Vermelho. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.

Podebranie Gabriela Bragi do walki z Patricio Freire oznacza, że bez rywala został Aaron Pico. Według informacji amerykańskich dziennikarzy Pico może stanąć do rewanżu z Henrym Corralesem.

Aktualizacja: Organizacja PFL potwierdziła, że nowym rywalem Aarona Pico będzie Henry Corrales.

Gala PFL vs. Bellator odbędzie się w sobotę 24 lutego w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej. Turki Alalshikh, który „ściągnął” organizację PFL do kraju szejków opublikował na twitterze nową zapowiedź gali, na której zaprezentowano pasy mistrzowskie, które zgarną zwycięzcy walk mistrz vs. mistrz.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments