paddy pimblett zapowiada nadchodzi baddy 2.0

Paddy Pimblett zapowiada: „Nadchodzi Baddy 2.0 nowy mityczny fighter zostanie odblokowany!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 października 2023

Paddy Pimblett zapowiadał, że nadchodzi Baddy w wersji 2.0. Anglik sugeruje, że na gali UC 296 zostanie odblokowany nowy mityczny fighter. Co jeszcze powiedział w rozmowie z The Schmo Pimblett?

Trzy tygodnie wstecz organizacja UFC ogłosiła, że Paddy Pimblett powróci do octagonu na UFC 296. Anglik stoczy pierwszą walkę po rocznej przerwie od startów. Rywalem Pimbletta będzie doświadczony weteran Tony Ferguson.

Pimblett udzielił wywiadu reporterowi The Schmo. Anglik uważa, że zaprezentuje się w octagonie w zupełnie innej wersji i sugeruje, że wzniesie się na swoje wyżyny. Gala UFC 296 odbędzie się 16 grudnia w Las Vegas. Co dokładnie powiedział Paddy Pimblett przed powrotem do octagonu?

Paddy Pimblett przed UFC 296

„Mam coś do udowodnienia, chyba nigdy nie miałem aż tak długiej przerwy między walkami. Nim wejdę do octagonu ta przerwa wyniesie rok. Wykonałem wielką pracę na treningach, więc zamelduję się w octagonie jako zupełnie inny zawodnik. Nadchodzi Baddy 2.0, nowy mityczny fighter zostanie odblokowany. Chcę być mistrzem, to jest mój cel bracie. Nie mogę jednak wybiegać zbytnio w przód, szczególnie po tym jak zaprezentowałem się w ostatniej walce. Chcę wejść do klatki i skończyć Tony’ego Fergusona w pierwszej rundzie, pokazać wszystkim że się mylili i przypomnieć im kogo im brakowało w octagonie. Później zacznę rozglądać się za rywalami notowanymi w rankingu.”

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments