Paddy Pimblett chce trenować TUF

Paddy Pimblett chce być trenerem w kolejnej edycji TUF’a: „Ilia Topuria nie potrafił skończyć Emmetta, który ma 38 lat…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 lipca 2023

Paddy Pimblett dochodzi do zdrowia po kontuzji i operacji kostki. Anglik wznowił treningi kilka tygodni temu i skupia się na powrocie do pełni sił. Baddy chciałby zostać trenerem w kolejnej edycji The Ultimate Fighter i zasugerował, że drugim trenerem powinien być Ilia Topuria.

Kilka dni temu Paddy Pimblett był gościem w podcaście Slothboxx, gdzie wypowiedział się na temat stanu zdrowia oraz swojej aktualnej wagi. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Paddy Pimblett odpowiada hejterom!

Baddy pojawił się na sesji Q&A przed galą UFC w Londynie. Zawodnik póki co skupia się na wypełnianiu medialnych obowiązków wobec UFC oraz na powrocie do pełni sił po operacji kostki. Pimblett zasugerował chęć wcielenia się w rolę trenera w kolejnej edycji programu The Ultimate Fighter.

„Czekam tylko na swój powrót do octagonu. Wiem, że Matt Frevola to spoko oponent, ale poza nim w wywiadach po walce wyzwało mnie chyba z 12 gości. Zobaczymy co stanie się w przyszłości. Bardzo chciałbym zostać trenerem The Ultimate Fighter razem z Ilią Topurią. Myślę, że to byłoby dla wielu zabawne. Potrafię zajść ludziom za skórę.”

Następnie Paddy skrytykował Topurię za występ w pojedynku z Joshem Emmettem:

„Mówisz, że dał występ roku? Żartujesz sobie prawda? Nie potrafił skończyć gościa, który wkrótce przejdzie na emeryturę. Emmett ma 38 lat… jeśli myślicie, że to był świetny występ to powiem tyle, że ja skończyłbym Emmetta nawet we śnie.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments