ONE Andrade nokautuje Linekera

ONE on PRIME 7: Andrade potężnie rozbija Linekera! Narożnik przerywa walkę [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 lutego 2023

Za nami gala ONE on PRIME 7. W walce wieczoru Fabricio Andrade potężnie porozbijał Johna Linekera. Narożnik doświadczonego mistrza zdecydował o poddaniu swojego zawodnika po czwartej rundzie. Tym samym Fabricio Andrade zanotował zwycięstwo i został nowym championem kategorii koguciej.

Przypominamy, że było to rewanżowe starcie obu zawodników. Pierwszy pojedynek został uznany za no contest po przypadkowym faulu Andrade w połowie trzeciej rundy. Fabricio kopnął w krocze Linekera, a ten nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Przed walką wieczoru gali ONE on PRIME 7 zawodnicy żartowali podczas ważenia, a Andrade sprezentował Linekerowi nowy ochraniacz na krocze.

W białym ringu żartów już nie było i Fabricio szybko zaczął rozpracowywać panującego mistrza. Andrade był celniejszy, szybszy i sprytniejszy w wymianach bokserskich dzięki czemu potężnie porozbijał twarz Johna. „Wonderboy” dołożył do tego wyśmienite obrony przed obaleniami co nie pozwoliło Linekerowi na przeniesienie walki do parteru.

Ostatecznie po czwartej rundzie narożnik Linekera uznał, że lepiej będzie uchronić zawodnika przed odniesieniem kolejnych obrażeń i poddał walkę. Tym samym Andrade zgarnął mistrzowski pas i może zasiąść na tronie ONE.

Andrade potężnie rozbija Linekera! Narożnik przerywa walkę!

Zostaw ocenę
0
0