oktagon mma 47 adam pałasz mateusz legierski wygrali

Oktagon 47: Adam Pałasz i Mateusz Legierski wygrali. Łukasz Siwiec wraca do Polski na tarczy.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 października 2023

Ze zmiennym szczęściem zaprezentowali się Polacy podczas gali Oktagon 47 w Bratysławie. Adam Pałasz i Mateusz Legierski wygrali swoje walki. Niestety Łukasz Siwiec zapisał na swoim koncie przegraną i wróci do Polski na tarczy.

Kilka dni temu informowaliśmy was o tym, że trzech Polaków wystąpi na gali Oktagon MMA 47 w Bratysławie. Teraz czas na podsumowanie występu naszych reprezentantów w Tipos Arenie. Co ciekawe wydarzenie było reklamowane jako starcie czesko-słowackie, gdyż w dwóch walkach wieczoru naprzeciw siebie stawali zawodnicy z Czech i Słowacji.

Adam Pałasz i Mateusz Legierski wygrali swoje walki po jednogłośnych decyzjach sędziów. „Adaś z Jawora” zdominował Sofiane Boukichou. Wrocławianin poprawił zatem rekord w organizacji Oktagon na 3-1.

„Dynamit” zaprezentował pełen wachlarz swoich umiejętności od ciosów przez sprowadzenia i pewnie wypunktował Karola Rysavego. Polak pozostaje zatem niepokonany na galach organizacji Oktagon, a było to już jego siódme zwycięstwo dla tej czesko-słowackiej federacji.

Niestety porażkę na punkty zanotował Łukasz Siwiec. Były mistrz organizacji Babilon MMA nie poradził sobie z utalentowanym Gruzinem Amiranem Gogoladze.

Fragmenty walki Mateusza Legierskiego

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments