felipe dos santos na ufc 293 manel kape

Niespodziewany zastępca za kontuzjowanego Kara-France w walce z Manelem Kape na UFC 293!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 sierpnia 2023

Kiedy 22-letni niepokonany Brazylijczyk Felipe dos Santos zrobił wagę przed programem Dana White’s Contender Series zapewne nie myślał, że jego losy potoczą się w ten sposób. Rywal „Lipe Detony” nie zrobił wagi i walkę dos Santosa odwołano. Okazuje się jednak, że prezes UFC i matchmakerzy wynagrodzili mu to sowicie.

Wczoraj Felipe dos Santos zrobił wagę przed galą Dana White’s Contender Series 59 jednak finalnie nie zawalczy o kontrakt w organizacji UFC, gdyż jego oponent Luciano Pereira nie został dopuszczony do wydarzenia z powodów medycznych.

Szybko okazało się jednak, że wcale nie oznacza to iż „Lipe Detona” do UFC nie trafi. Dos Santos nie tylko otrzyma kolejną szansę, ale przede wszystkim wcale nie będzie musiał zmagać się o kontrakt w organizacji!

Felipe dos Santos zastąpi kontuzjowanego Kaia Kara-France w walce z Manelem Kape na gali UFC 293 w australijskim Sydney. Młodziutki fighter z kraju kawy będzie musiał zatem szybko przenieść się z Las Vegas do Australii by zaaklimatyzować się przed pojedynkiem z dużo bardziej doświadczonym rywalem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments