kai kara-france doznał wstrząśnienia mózgu

Kai Kara-France doznał wstrząśnienia mózgu na sparingach i musiał wycofać się z UFC 293!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 sierpnia 2023

Niestety utalentowany Kai Kara-France nie wystąpi na gali UFC 293 w Australii. Zawodnik miał zmierzyć się z Manelem Kape w głównej karcie walk jednak doznał wstrząśnienia mózgu w trakcie sparingów i po kontakcie z lekarzami i rodziną podjął decyzję o wycofaniu się z gali UFC 293.

Nowozelandczyk Kai Kara-France miał wystąpić na głównej karcie walk gali UFC 293: Adesanya vs. Strickland w Sydney. Kara-France miał stoczyć pojedynek z Manelem Kape, a wygrany tego boju zapewne zanotowałby spory awans w rankingu UFC.

Niestety Kara-France doznał wstrząśnienia mózgu na sparingu w trakcie obozu przygotowawczego do gali. Po konsultacjach z lekarzem, trenerami oraz rodziną Kai podjął decyzję o wycofaniu się z gali UFC 293.

„Niestety musiałem się wycofać z mojej walki na UFC 293 w Sydney. W ubiegłym tygodniu w trakcie treningu doznałem wstrząśnienia mózgu. Rozmawiałem, więc z trenerami, teamem oraz rodziną. Podjęliśmy wspólnie decyzję o tym, abym postawił zdrowie na pierwszym miejscu. Przepraszam wszystkich moich kibiców i dobrych przyjaciół, którzy kupili bilety na galę oraz zabookowali hotele.”

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments