Nate Diaz o walce Poirier vs. gaethje 2

Nate Diaz na temat walki Poirier vs. Gaethje 2 o pas BMF!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 czerwca 2023

Nate Diaz przygotowujący się aktualnie do pojedynku z Jakem Paulem w boksie, został zapytany o to co sądzi na temat tego, że Dustin Poirier i Justin Gaethje zmierzą się w pojedynku o pas BMF. Reprezentant Stockton krótko skwitował ten fakt.

Nate Diaz zmierzy się 5 sierpnia z Jakem Paulem w pojedynku bokserskim na gali w Dallas. Więcej na temat tego zestawienia przeczytacie w dedykowanym artykule. Jake Paul vs. Nate Diaz! „5 sierpnia pogrzeb Nate’a, wyślemy go w trumnie do Dany White’a.”

Dustin Poirier i Justin Gaethje zmierzą się 29 lipca na gali UFC 291 w Salt Lake City w rewanżowym pojedynku, którego stawką będzie pas BMF.

Nate Diaz, który w przeszłości bez powodzenia walczył z Jorge Masvidalem o pas BMF został zapytany przez Inside Fighting co sądzi na temat tego, że teraz to właśnie Poirier i Gaethje zawalczą o ten pas. Oto co odpowiedział młodszy z braci Diaz:

„Ta, nie sądzę żeby oni spełniali kryteria by walczyć o ten pas. Poirier i Gaethje to przecież głupki, o czym my w ogóle rozmawiamy.”

Widać, że Nate Diaz podchodzi do tego bardzo krytycznie. Najwyraźniej pochodzący ze Stockton fighter uważa, że aby walczyć o pas BMF, trzeba posiadać tak zwany 'street credit’, którego z pewnością nie można odmówić zarówno Diazowi jak i Masvidalowi.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments