KSW 79 kulisy video

Najlepsze momenty oraz kulisy gali KSW 79 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 marca 2023

Najlepsze momenty gali KSW 79 oraz kulisy wydarzenia, które odbyło się w sobotę w czeskim Libercu. Federacja KSW wybrała dziesięć najlepszych momentów gali. Zaglądamy również za kulisy gali.

Gala KSW 79 odbyła się w sobotę w Libercu. Była to pierwsza gala federacji zarządzanej przez Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego, która została zorganizowana w Czechach. Pełne wyniki wydarzenia znajdziecie tutaj. KSW 79: De Fries vs. Duffee – wyniki na żywo

Przedstawiciele organizacji wybrali dziesięć najlepszych momentów gali KSW 79 w Libercu. Możecie zobaczyć je poniżej:

Gdzie oglądać najbliższą galę KSW?

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Kulisy gali KSW 79 w Libercu

Najlepsze momenty to nie jedyny materiał video jaki federacja KSW zaprezentowała w sieci. Opublikowano także długi 24 minutowy film, w którym przedstawiono kulisy wydarzenia w Czechach.

Zostaw ocenę
0
0