Bellator 292 Moldavsky vs. Vassell 2

Moldavsky vs. Vassell 2 oraz dwa inne starcia w karcie hitowej gali Bellator 292: Nurmagomedov vs. Henderson!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 stycznia 2023

Organizacja Bellator zestawiła trzy mocne pojedynki, które uzupełnią kartę walk gali Bellator 292. 10 marca w San Jose w walce wieczoru zmierzą się Usman Nurmagomedov i Benson Henderson. Jednym z nowych zestawień jest rewanżowy pojedynek Valentina Moldavsky’ego z Lintonem Vassellem. Jakie starcia jeszcze dodano do rozpiski?

W głównej karcie walk dodatkową atrakcją dla fanów będzie rewanżowy pojedynek między Rosjaninem Moldavskym, a Anglikiem Vassellem. Zawodnicy pierwszy raz zmierzyli się w marcu 2019 roku i wtedy górą był Valentin, który pokonał „Swarma” po jednogłośnej decyzji sędziów.

Teraz obaj zawodnicy znajdują się na przeciwnych biegunach. Rosjanin z teamu Fedora najpierw przegrał walkę mistrzowską z Ryanem Baderem, a następnie jego starcie ze Stevem Mowrym zostało przerwane po przypadkowym faulu (palec w oku).

Linton Vassell z kolei może pochwalić się serią czterech kolejnych zwycięstw. Zawodnik z Milton Keynes pokonał: Sergeia Kharitonova, Ronny’ego Markesa, Tyrella Fortune’a oraz Tima Johnsona. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Vassell znokautował trzech oponentów i najwyraźniej liczy na to, że wygrana z Moldavskym zapewni mu szansę walki o mistrzowski pas kategorii ciężkiej.

O walce wieczoru gali Bellator 292: Usman Nurmagomedov vs. Benson Henderson więcej pisaliśmy tutaj, zachęcamy do zapoznania się z treścią artykułu. Nurmagomedov vs. Henderson walką wieczoru gali Bellator 292 w San Jose.

W drugim z nowo ogłoszonych starć doświadczony Brazylijczyk Leandro Higo podejmie wracającego do startów po półtorarocznej przerwie Jamesa Gallaghera. Faworytem będzie Higo, który ma na rozkładzie lepszych zawodników, a ponad to wygrywał z fighterami, z którymi Irlandczyk przegrywał.

W ostatnim z nowych zestawień niepokonana Keri Melendez podejmie 26 letnią Brunę Ellen, która walczy w Bellatorze od 2016 roku.

Zostaw ocenę
0
0