Mocna wymiana na linii O’Malley-Topuria! „Bardziej gdzieś już cię nie mogę mieć…”

S
0
Opublikowano: 05 stycznia 2024

Ilia Topuria i Sean O’Malley to zdecydowanie dwie wschodzące gwiazdy, które w przyszłości mogą stanowić o marketingowej sile UFC. Panowie nie pałają do siebie sympatią, co można było zobaczyć przy okazji ich ostatniej wymiany na platformie X.

Obaj fighterzy do oktagonu powrócą w najbliższych 2 miesiącach. Podczas UFC 298 Gruzin z hiszpańskim paszportem zmierzy się z Alexandrem Volkanovskim o koronę kategorii piórkowej. „Sugar” natomiast stanie do 1. obrony swojego pasa wagi koguciej przeciwko Marlonowi „Chito” Verze.

Amerykanin dał już wszystkim znać, że na koniec roku chce być największą gwiazdą sportów walki. W tym na pewno pomógłby status podwójnego mistrza, co zdaje się chodzić mu po głowie. Świadczy o tym jego wpis: Illia będzie moim Eddiem, nawiązujący najprawdopodobniej do Alvareza, którego Conor McGregor pokonał zostając pierwszym double champem w UFC.

Ilia Topuria skomentował wpis O’Malleya od razu sugerując Seanowi, że ten nie ma co liczyć na walkę z nim. „El Matador” zdradził też swoje plany twierdząc, iż on sam po wygranej nad Volkanovskim będzie chciał zmierzyć się z McGregorem.

– Zaproponowałem UFC, że się z tobą zmierzę, ale odpowiedzieli mi, że walczysz tylko w miejscach dla nastolatków, bo to twoi jedyni kibice. Do naszej walki nigdy nie dojdzie. Po walce z Volkiem będę się bił z Conorem, a ty przyjdziesz na nią jako fan. Po tym, ile sprzedałeś ostatnio PPV, mogę ci zaoferować jedynie miejsce na karcie wstępnej mojej rozpiski.

„Sugar” nie mógł tych słów zostawić bez odpowiedzi.

Kilka spraw. Numer 1: „miejsca dla nastolatków”? Nie kumam. Numer 2: załóżmy się o lepszą sprzedaż PPV. 100 tysięcy dla tego, kto będzie miał większe liczny. Jak nie masz tyle kasy – spoko, możesz dokonać 4. wpłat po 25 tysięcy. Numer 3: Conor nawet nie wie kim jesteś.

Ostatnie słowo należało jednak do Topurii. Hiszpański Gruzin napisał potencjalnemu rywalowi, że ten niespecjalnie go obchodzi.

Bardziej gdzieś już cię nie mogę mieć, dzieciaku. A teraz król PPV potrzebuje snu! Trzymaj się i oszczędzaj kasę… Dobranoc.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments