alexa grasso mistrzyni ufc przeszła operację reki i zapowiedziała trylogię

Mistrzyni UFC przeszła operację ręki i zapowiedziała trylogię!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 października 2023

Alexa Grasso, mistrzyni organizacji UFC przeszła operację ręki. Meksykanka myślała najpierw, że jej prawa ręka jest spuchnięta i obita po walce jednak po wizycie u lekarza okazało się, że aby wrócić do treningów Grasso musi przejść operację. Alexa prosto ze szpitala zapowiedziała trylogię z Valentiną Shevchenko!

Alexa Grasso mistrzyni organizacji UFC w kategorii muszej musiała przejść operację ręki. Meksykanka po walce z Valentiną Shevchenko odczuwała ból w prawej ręce, jednak ponieważ nie była ona zbyt mocno spuchnięta Grasso spodziewała się, że po kilku dniach wszystko wróci do normy.

Tak się jednak nie stało i po wizycie w szpitalu okazało się, że Alexa potrzebuje pilnej operacji, gdyż bez zabiegu nie będzie w stanie wrócić do treningów na 100%. Meksykanka opublikowała na swoim instagramie zdjęcie po operacji, a w opisie zamieściła podziękowania dla lekarza oraz pracowników szpitala, a także zapowiedziała, że będzie gotowa na trylogię z Valentiną.

Do tej pory zawodniczki spotkały się dwukrotnie. W pierwszej walce górą była Grasso, która poddała Shevchenko natomiast w drugiej wydawało się, że wygraną na punkty zgarnie Valentina jednak ostatecznie po kontrowersyjnej punktacji padł remis co oznaczało, że pas mistrzowski pozostał u Meksykanki.

Wspomniana Shevchenko także przeszła operację ręki po walce. Pochodząca z Kirgistanu fighterka miała złamany palec. Minie zatem trochę czasu nim zobaczymy ponownie zawodniczki w octagonie UFC jednak jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to należy się spodziewać, że trzeci pojedynek Grasso vs. Shevchenko odbędzie się wiosną 2024 roku.

Eventy organizacji UFC możesz obstawić i oglądać za pośrednictwem eFortuna.pl. Zarejestruj się, odbierz bonus, wypełnij pierwszy kupon i oglądaj galę UFC Vegas 80 z udziałem Karoliny Kowalkiewicz tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments