miljan zdravković potężnie znokautował kamila szkaradka video

Miljan Zdravković potężnie znokautował Kamila Szkaradka! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 marca 2024

Na gali KSW 92 zmierzyło się dwóch niepokonanych zawodników. Kamil Szkaradek i Miljan Zdravković stoczyli pojedynek w kategorii koguciej.

Federacja KSW zestawiła bardzo interesujący pojedynek w limicie kategorii koguciej. Na KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim w okrągłej klatce bój stoczyło dwóch młodych i niepokonanych fighterów.

Notowany na piątym miejscu rankingu Kamil Szkaradek stoczył walkę z Miljanem Zdravkoviciem, notowanym na siódmej lokacie. Młodzi, zdolni fighterzy walczyli nie tylko o zwycięstwie, lecz także o utrzymanie „0” w rekordzie.

Jaki był wynik walki Szkaradek vs. Zdravković? Relacja z pojedynku.

Kamil Szkaradek bardzo szybko przeniósł walkę na matę. Zdravković jednak wstaje pod siatką. Sporo klinczu. Kamil ponownie chciał obalić oponenta jednak Miljan się nie daje. Szkaradek mimo wszystko zapina klamrę i nadal dąży do sprowadzenia. Zdravković sprytnie odpycha Polaka i wyprowadza kolano na korpus. Wydaje się, że Szkarad odczuł ten atak. Serb chce wykorzystywać przewagę zasięgu i trzymać walkę na dystans. Ładny atak na korpus ze strony Szkaradka. Serb trafia prostymi. Dobra akcja bokserska Miljana. Szkaradek obalił jednak Zdravković natychmiast wstał. Bardzo ładne akcje Serba pod koniec rundy.

Ładny atak prawym na korpus w wykonaniu Szkaradka. Serb sprytnie schodzi do boku i kąsa długimi prostymi. Mocny lowkick Zdravkovicia. Dobry middle kick Kamila. Miljan Zdravković trafia potężnym prawym, Szkaradek zwalił się z nóg. Serb dobija młotkami w parterze. Jest po walce!

Miljan Zdravković znokautował Kamila Szkaradka w 2. rundzie

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments