Michał Materla walka we freakach

Michał Materla: „Nie wykluczam freaków. Jeśli miałbym zarobić fajne pieniądze…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 maja 2023

Michał Materla był kolejnym gościem Artura Mazura w programie Klatka po Klatce. W trakcie rozmowy z dziennikarzem zawodnik Berserkers Team zaskoczył zapewne wielu fanów stwierdzeniem, że nie wyklucza startów na galach freakowych.

Michał Materla na gali XTB KSW Colosseum 2 zmierzy się z Radosławem Paczuskim. Zawodnicy stanęli twarzą w twarz w trakcie dnia medialnego zorganizowanego na Stadionie Narodowym. Materiał video z face offem możecie zobaczyć tutaj. Bohaterowie gali XTB KSW Colosseum 2 twarzą w twarz [VIDEO].

Były mistrz federacji KSW w kategorii średniej był gościem Artura Mazura w kolejnym wydaniu programu Klatka po Klatce. Co w rozmowie z dziennikarzem powiedział Szczecinianin, który miał oferty z innych organizacji?

„Był Oktagon, były organizacje freakowe. Musiałbyś zapytać Norberta. Nie chcę przekłamać, żeby nie wymienić kogoś, a potem powie, że takiej sytuacji nie było. Rozmowy były, dosyć zaawansowane. Jeszcze mniejsze organizacje były, które próbowały zobaczyć, czy mają siłę na to, by zmierzyć się z moim nazwiskiem. Mam tu na myśli sprawy finansowe. Nie wykluczam freaków. Nawet jeśli walczyłbym w organizacji freakowej to byłby to pojedynek sportowy. Jeżeli miałbym na koniec kariery zarobić fajne pieniądze, to dlaczego miałbym z tego nie skorzystać? Jeżeli KSW nie chciałoby sięgnąć po moje nazwisko”

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments